Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се организираме на разходка около Русе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Да се организираме на разходка около Русе

    Тази седмица и аз съм на линия

    Коментар


    • От: Да се организираме на разходка около Русе

      Утре 10:30 на Средна Кула.
      Диян Димитров

      Коментар


      • От: Да се организираме на разходка около Русе

        Днес беше много добър ден!
        Покарахме си доста,хапнахме и добре се посмяхме
        Бяхме само 4 човека(Аз,Пламен,Дидо и Дънди),но беше якооо
        Без малко да останем 3-ма заради "леко" запалване на едното АТВ , но пожара беше бързо угасен и продалжихме напред......
        Друсането и дъждът не ни спряха! Нека останалите доразкажат по-подробно и със снимков материаллллл
        До нови срещи колеги

        Коментар


        • От: Да се организираме на разходка около Русе

          Дънди няма да пусне снимките от тази неделя, но поне аз да пусна клипчето .

          Диян Димитров

          Коментар


          • От: Да се организираме на разходка около Русе

            просто нямам думи........ беше една страхотна неделя,с страхотни преживявания!!!!!!благодаря на Дидо,че е хванал всички "тънки" моменти с камерата,а Сисо ще му запаля врата дето се бъзика за пожара!!но все пак-благодаря и на него,той е истински приятел!!!!! абе май много се разчувствах.........мерси и на Дънди!!!!хайде-тази неделя отново,но този път до Абланово!!!!!

            Коментар


            • От: Да се организираме на разходка около Русе

              Въпреки Огромното ми желание, тия снимки отказват да се качат. Ще търсим алтернативни методи. А дотогава ще тръпнете в очакване.

              Коментар


              • От: Да се организираме на разходка около Русе

                Не съм влизал скоро в темата,радвам,се че е жива и страниците и се множат!
                Това е знак,че си покарвате и се забавлявате добре!
                Ще се видим на "Търлата" на по бира,ще пусна там АТВ-та на затворено трасе.

                ТюркеДжиев старши
                sigpic

                Коментар


                • От: Да се организираме на разходка около Русе

                  Колеги няма ли да направим някаква организация за "почистването" в събота?
                  Дънди беше споменал нещо,но не е писал.......

                  Коментар


                  • От: Да се организираме на разходка около Русе

                    И другата събота е събота, а боклука няма да свърши, за съжаление.
                    Предлагам да създадем известна организация, и тогава да действаме.
                    Също така да говорим с кметовете по места за ограничаване на незаконните сметища.
                    От мене табелите " ...глоба 5000 лв."

                    Коментар


                    • От: Да се организираме на разходка около Русе

                      Неделя, 10:30 на Средна Кула, ако не вали.
                      Диян Димитров

                      Коментар


                      • От: Да се организираме на разходка около Русе

                        Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                        Не съм влизал скоро в темата,радвам,се че е жива и страниците и се множат!
                        Това е знак,че си покарвате и се забавлявате добре!
                        Ще се видим на "Търлата" на по бира,ще пусна там АТВ-та на затворено трасе.

                        ТюркеДжиев старши
                        Марго, на това затворено трасе обещаваш ли да обозначиш за ХОБИ и ЕКСПЕРТ. Пиши ме мене в ХОБИ и не прави деретата през Дунава че да имам време за пит-стоп на близката бирария. Пиши кога е събитието и каква и програмата, тръпна в очакване да споделя едно питие със СТАРШИ приятел.
                        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • От: Да се организираме на разходка около Русе

                          Напоследък никой не пише нищо в тая тема!
                          Аз имам някаъв проблем, и не знам дали и този пост ще се появи. Ако стане пак ще пиша

                          Коментар


                          • От: Да се организираме на разходка около Русе

                            А, май ще стане. Ние в Неделя ходихме със Митака/ЗМЕЙ/ около Писанец, и за разлика от другите ми опити да карам там, този път намерихме добри пътеки.
                            Някой пробваха екстремите, но аз бях зает да снимам, иначе щях да им покажа как става тая работа.
                            Исках и снимки да кача, но не мога все още, май.
                            И още нещо. Имам начин да правя слюди за очила, на тези, на които може да се махат. Ако някой има проблеми с тези неща, нека се свърже с мен.
                            Необходима ми е само старата слюда, за да я сканирам, и да я векторизирам, после се изразва на лазер от veralite, и готово.

                            Коментар


                            • От: Да се организираме на разходка около Русе

                              Първоначално публикуван от Dundee-Ruse Преглед на мнение
                              Напоследък никой не пише нищо в тая тема!
                              Аз имам някаъв проблем, и не знам дали и този пост ще се появи. Ако стане пак ще пиша
                              Чакаме те да си пуснеш снимките.

                              Коментар


                              • От: Да се организираме на разходка около Русе

                                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                                Чакаме те да си пуснеш снимките.
                                Според мен няма да успее, тъй като е младши участник и системата няма да позволи. По добре ти му ги качи,че ми стана интересно кои са тези екстрийми край Писанец.
                                Диян Димитров

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X