Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ-тата около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: атв-та около Варна

    Сглобих атв-то вече съм с новото бутало.
    Днес покарах час-два около Кичево и Осеново, но беше голяма кал и не ставаше много много за каране...по-скоро за бутане .
    Събота или Неделя можем да се организираме, ако времето е добро...да се пораздвижим между празниците .

    Коментар


    • #47
      До: атв-та около Варна

      Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
      Сглобих атв-то вече съм с новото бутало.
      Днес покарах час-два около Кичево и Осеново, но беше голяма кал и не ставаше много много за каране...по-скоро за бутане .
      Събота или Неделя можем да се организираме, ако времето е добро...да се пораздвижим между празниците .
      Ха да ти е честито буталото Наско Аз спуках чупещата рама на китаеца и нямам време да я оправя...
      [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

      Марин Маринов - 0885114702

      Коментар


      • #48
        До: атв-та около Варна

        Е няма ли някой койта да я завари?В цяло Кранево неможе да няма някой заварчик.

        Коментар


        • #49
          До: атв-та около Варна

          Трябва да се огледа, помисли и подсили...инъче ще се спука много бързо отново. Така, че когато имаш време направи го като хората ...инъче може да те остави някъде.
          Аз леко съм в разработка, ама няма да раздавам много газ .
          Стига да излезнем да покараме де .

          Коментар


          • #50
            До: атв-та около Варна

            Незнам как точно е скъсана рамата,но в Аксаково китаичетата ги подсилват с шина 2мм или профилче-дори на последните 2 аз съм ги подсилвал и заварявал с СО2.А относно карането-Живко от 2 дена не ми вдига и няма как да разбера за някяква организация.

            Коментар


            • #51
              До: атв-та около Варна

              Чувам, че ще се кара утре в 9:00 часа. Срещата е на бензоностанция П_тр_л на камерите по баира за Виница. Там и друг път сме се събирали.

              Аз лично няма да идвам, но пиша тук, за да сте информирани, на който му се кара утре.

              Коментар


              • #52
                До: атв-та около Варна

                Днес въпреки времето някои излязоха. Снощи се чух със Живко и щяхме да покараме, но днес като видях как вали и няма намерение да спира нещо ми умря мерака. Най-вече, защото съм със старите гуми...все не намирам време да сложа новите...утре това ще е първата ми работа.
                Като се върнат героите от днешното приключение ще разказват как е било.

                Коментар


                • #53
                  До: атв-та около Варна

                  Днешното каране може да си опише само с една дума "уни-кално"- освен това Живко предвкуси-преден кантар и се пробва па плува,затова сме му обещали следващия път да го заведем на басейн. По късно Живко ще качи снимки и ще напише статия.
                  Последно редактирано от off-roadera; 27-12-09, 18:16.

                  Коментар


                  • #54
                    До: атв-та около Варна

                    Пацо ми звънна веднъж-два пъти да ми каже колко съм пропуснал, ама няма ги тези снимки аджеба да разбера.
                    Нямаше как да сложа новите гуми. А с тези динени кори нищо не става...изпробвано преди няколко дни.
                    Айде Живко пускай снимки!

                    Коментар


                    • #55
                      До: атв-та около Варна

                      Чакаме снимки все още. Живко, ако иска да качва в темата, където качвахме последните разходки. Където и да е, пратете един линк

                      Коментар


                      • #56
                        До: атв-та около Варна

                        Някакъв план за идната събота? Ако е добро времето може да се организираме

                        Коментар


                        • #57
                          До: атв-та около Варна

                          Аз съм за с двете ръце.
                          Днес се разминах до Кичево с един Раптор по асфалта.
                          Лявата му гума беше доста на криво. Явно се е претъркалял. И имаше нещо изкривено, но не знам какво.
                          Но явно е имало и каране.
                          Дано на колегата да му няма нищо.
                          Ако чете да се похвали за подвизите.

                          Коментар


                          • #58
                            До: атв-та около Варна

                            Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                            Трябва да се огледа, помисли и подсили...инъче ще се спука много бързо отново. Така, че когато имаш време направи го като хората ...инъче може да те остави някъде.
                            Аз леко съм в разработка, ама няма да раздавам много газ .
                            Стига да излезнем да покараме де .
                            Точно затова не бързам да я правя... не знам точно как... пък и си ходя само събота и неделя и нямам толкова време...
                            [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                            Марин Маринов - 0885114702

                            Коментар


                            • #59
                              До: атв-та около Варна

                              Наско,раптора е на бат Милен,имахме малко премеждие/без контузии,за щастие/.А колкото до карането,много нов маршрут/има няколко снимки/,като първата част на спускането към Долище и после по обиколна към Климентово,много ме зарадва/.Жалко,че точно преди да започне още по веселата част,влиязохме в бокса.Но живот и здраве,ще има нови "опити".
                              Няма невъзможни неща!Или техниката е слаба,или парите са малко...

                              Коментар


                              • #60
                                До: атв-та около Варна

                                Мисля, че се досещам за къде ми говориш но ще си трая спокойно!
                                Събота или Неделя аз съм на 100% за каране.
                                Добре, че е нямало контузии вчера .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X