Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ-тата около Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: АТВ-тата около Варна

    За събиране събира се , в кой район си с какво АТВ? Ние си карам всяка седмица предимно неделя!

    Коментар


    • От: АТВ-тата около Варна

      В района на Каменар, но мога да дойда до където се събирате само да не е Джанавара че не ми се кара през града без регистрация. Преди карах кан-ам ds 250 сега от скоро имам ямаха уолверин и нямам търпение да я разтривам из горите. От мерак преди няколко дни затънах в блатото на Куманово и виках приятел да ме вади с джипа.

      Коментар


      • От: АТВ-тата около Варна

        Оо, и аз съм правил такава грешка и когато си сам... тогава влиза в действие лебедката ако има чалъм иначе помощ от приятел. Все се каня да дойда някоя неделя да покараме с предварителна уговорка и все нещо се обърква - да се надяваме че някога ще стане Скоро се срещнах над Суворово , Дръндар с едни колеги с джипове бяха се окопали в един блок в калта - мръсна газ голяма кал голямо каране беше голям кеф. Тази неделя сигорно пак ще го направим

        Коментар


        • От: АТВ-тата около Варна

          Здравейте колеги преди 2 дена ми се откачи единия накрайник на едното колело щях да се пребия и т.н. като гледам всичките са за смяна от къде мога да си намеря за да ги сменя. АТВ то е Ямаха Кодиак 450 4х4 Благодаря ви предварително

          Мод:"помощ" е силна дума използваща се само в спешни ситуации. Писането с гнлавни букви се счита за викане, крещене и т.н.
          Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 06-09-15, 21:52. Причина: Неспазване на правилата.

          Коментар


          • От: АТВ-тата около Варна

            шарнирен накрайник, кормилен накрайник? кой?
            Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 06-09-15, 21:53.

            Коментар


            • От: АТВ-тата около Варна

              трябва всички да сменя много хлопат чао чао за сега отивам на работа

              Коментар


              • От: АТВ-тата около Варна

                Имам нови накрайници, снимай един от твоите да видя какви са и ми го изпрати на лично.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • От: АТВ-тата около Варна

                  Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
                  За събиране събира се , в кой район си с какво АТВ? Ние си карам всяка седмица предимно неделя!
                  Ти да не си пича дето се срещнахме на "Чесън и Скариди" малко след Котел?
                  HONDA XR400R (1996) ---> SUZUKI DR250RS (1991) ---> HONDA CR125 (2003)

                  Коментар


                  • От: АТВ-тата около Варна

                    Здравейте, на някой да му се ходи да разпарпориме машините, я вижте какво хубаво време е на вън.

                    Коментар


                    • От: АТВ-тата около Варна

                      А ти къде си с какво си , ние покарахме , а и ако дадеш телефон може да се получи!

                      Коментар


                      • От: АТВ-тата около Варна

                        На Златни Пясъци си живея целогодишно, а ниначе сам с Cfmoto 500A2. 0884122060 Ясен

                        Коментар


                        • От: АТВ-тата около Варна

                          Малко къпане в язовира...
                          Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 13-11-15, 22:16.

                          Коментар


                          • От: АТВ-тата около Варна

                            Реших да раздвижа малко обстановката качих старо клипче мислех че някой ще качи нещо ноо...

                            Коментар


                            • От: АТВ-тата около Варна

                              да ти кажа ние караме ,няма време за снимане

                              Коментар


                              • От: АТВ-тата около Варна

                                Трябва да дойда някой ден когато карате, аз ще поснимам малко тука си карам сам и няма кой да снима интересните моменти...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X