Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МХ тренировка Русе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: МХ тренировка Русе

    ако ходите да карате в Севлиево пишете аз съм от Габрово ,но ще доида да покарам и аз с вас ако няма нищо напротив

    Коментар


    • #47
      До: МХ тренировка Русе

      Първоначално публикуван от moNe Преглед на мнение
      ако ходите да карате в Севлиево пишете аз съм от Габрово ,но ще доида да покарам и аз с вас ако няма нищо напротив
      Тази събота и неделя ще караме във Варна.Ако искаш идвай!
      sigpic

      Коментар


      • #48
        До: МХ тренировка Русе

        до колкото съм запознат във варна няма крос писта има в Игнатиево но там пистата казват че била доста по кофти от Девня . Елате да потренирате във Девня в неделя идват и мотористи

        Коментар


        • #49
          До: МХ тренировка Русе

          във варна има писта,направиха я преди 2 месеца.пистата се намира над аспарухово и е много добра собственост на CRAZY FOX

          Коментар


          • #50
            До: МХ тренировка Русе

            и аз бих дошул да тренирам с вас стига да кажете кога

            Коментар


            • #51
              До: МХ тренировка Русе

              Ето една снимка на Калноян по прякор "бахамата" . Трябва с Николен да са били по едно и също време на пистата ?!
              Прикачени файлове
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • #52
                До: МХ тренировка Русе

                Утре в 12 часа сме на трасето в Писанец.Всички желаещи да заповядат
                sigpic

                Коментар


                • #53
                  До: МХ тренировка Русе

                  11

                  Коментар


                  • #54
                    До: МХ тренировка Русе

                    Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                    Утре в 12 часа сме на трасето в Писанец.Всички желаещи да заповядат
                    Давай инфо за тренировката, че в "Троянски Глас" пише за някаква нова звезда, дето начаткал Вице Републиканския Шампион за 2009-та в"МХ АТВ"

                    Коментар


                    • #55
                      До: МХ тренировка Русе

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Давай инфо за тренировката, че в "Троянски Глас" пише за някаква нова звезда, дето начаткал Вице Републиканския Шампион за 2009-та в"МХ АТВ"
                      Христов,смени информаторите!
                      По-късно ще кача снимки,като дойде Малката Тромба да ги смали ,че са големи пиксели.
                      P.S.Това инфо в "Троянски Глас" е толкова вярно колкото че ендуро" Хисар-2009" е било с три пъти по добра организация от"CHALENGE CUP-2009" !!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: МХ тренировка Русе

                        Снимките:
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: МХ тренировка Русе

                          Малко да раздвижим тази,почти забравена тема!
                          Може да не си личи,но от утре го дават,запролетяване до + 15.
                          През идващият уикенд,заповядайте на "Джанавара" за МХ-тренировки.
                          Ще тестваме новите Сузукита,на момчетата от "Крейзи Фокс".
                          Трасето е бутнато,разширено е вече,оправени са елементите.
                          Вече е направено и съвсем ново трасе,пясъчно,за АТВ и УТВ,също така имаме готовност за отваряне на ресторанта и външно барбекю!

                          ТюркеДжиев старши
                          sigpic

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: МХ тренировка Русе

                            Петък,събота и неделя МХ тренировки на "Джанавара" и други трасета около Варна.
                            Съвпада с "Цветница" и ще черпи Ричи!
                            ТюркеДжиев старши
                            sigpic

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X