Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До всички колеги от Софийска област!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До всички колеги от Софийска област!

    Искам да пусна оферта: всички колеги, които се намират в района на Кремиковци да се уговорим, да се съберем една голяма група и да караме. Иска ми се да има някаква организация. Също колеги, които имат желание да покарат с нас пишене на kursalin . Това ми е Skype. В София има много АТВ-та така, че пишете колкото повече се събираме, толкова по-яки преходи ще стават! Искам да кажа на всички колеги, които не са карали в района на Кремиковци, че има смисъл да изгорят малко повече гориво и да се дотътрят. Аз се намирам в кв. Ботунец - Николай
    Последно редактирано от cveti; 15-05-09, 05:12.

  • #2
    До: До всички колеги от Софийска област!

    Първоначално публикуван от kursalin Преглед на мнение
    Искам да пусна оферта: всички колеги, които се намират в района на Кремиковци да се уговорим, да се съберем една голяма група и да караме. Иска ми се да има някаква организация. Също колеги, които имат желание да покарат с нас пишене на kursalin . Това ми е Skype. В София има много АТВ-та така, че пишете колкото повече се събираме, толкова по-яки преходи ще стават! Искам да кажа на всички колеги, които не са карали в района на Кремиковци, че има смисъл да изгорят малко повече гориво и да се дотътрят. Аз се намирам в кв. Ботунец - Николай
    ники брои ни 2-ма от квартал левски .

    Коментар


    • #3
      До: До всички колеги от Софийска област!

      Първоначално публикуван от kursalin Преглед на мнение
      Искам да пусна оферта: всички колеги, които се намират в района на Кремиковци да се уговорим, да се съберем една голяма група и да караме. Иска ми се да има някаква организация. Също колеги, които имат желание да покарат с нас пишене на kursalin . Това ми е Skype. В София има много АТВ-та така, че пишете колкото повече се събираме, толкова по-яки преходи ще стават! Искам да кажа на всички колеги, които не са карали в района на Кремиковци, че има смисъл да изгорят малко повече гориво и да се дотътрят. Аз се намирам в кв. Ботунец - Николай
      Колега хубаво е да карате в голяма група ама да знаеш,че колкото по-голяма е групата толков повече ядове. Като се загубят или почнат да се трошат,разни заигравки и претенции и карането заминава.Знам го от личен опит и с джипки и с ендуо. Успех
      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X