Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Желаещи за разходки от Варна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Желаещи за разходки от Варна?

    Има ли атв-исти от владиславово , кайсиева или възраждане , защото търся с кой да карам...Но нямам книжка и немога по никакав асфалт да се движа...Тоест само по черно разходки....

  • #2
    До: Желаещи за разходки от Варна?

    Аз съм от Аксаково ако те устройва може да излезем.

    Коментар


    • #3
      До: Желаещи за разходки от Варна?

      Събота организираме едно преходче, всеки който желае е добре дошъл. Ще тръгнем от Кичево най-вероятно към Чукурово, но маршрута ще се определи на място като се съберем .

      Коментар


      • #4
        До: Желаещи за разходки от Варна?

        Насе, възможно е аз да дойда, но нищо не обещавам може да ходя на пикник в събота. Сам смисъл без никой, който познавам и с който съм карал трудно ще ме пуснат по преходи иначе с удоволствие.
        Нищо някой друг път може да се уговорим да покараме.

        П.П.-Оправи ли ти се крака, за да ходиш по преходи ?
        Ако да, ЕВАЛА ти казвам.
        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

        Марин Маринов - 0885114702

        Коментар


        • #5
          До: Желаещи за разходки от Варна?

          Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
          Насе, възможно е аз да дойда, но нищо не обещавам може да ходя на пикник в събота. Сам смисъл без никой, който познавам и с който съм карал трудно ще ме пуснат по преходи иначе с удоволствие.
          Нищо някой друг път може да се уговорим да покараме.

          П.П.-Оправи ли ти се крака, за да ходиш по преходи ?
          Ако да, ЕВАЛА ти казвам.
          Не съм на 100 % възтановен, но се оправям, мога да карам вече. Но все пак не така както преди...по-предпазливо и внимателно. Инъче докато си върна формата ще мине доста време, а и следващата седмица пак една лека операция, но дано всичко е за добро .

          Коментар


          • #6
            До: Желаещи за разходки от Варна?

            Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
            Не съм на 100 % възтановен, но се оправям, мога да карам вече. Но все пак не така както преди...по-предпазливо и внимателно. Инъче докато си върна формата ще мине доста време, а и следващата седмица пак една лека операция, но дано всичко е за добро .
            Оправяй се бързо Наско аз до 12-и съм в Кранево и ще мога да карам и след това чак следващата седмица, по-точно в събота и неделя
            [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

            Марин Маринов - 0885114702

            Коментар


            • #7
              До: Желаещи за разходки от Варна?

              А ако аз идвам от Аксаково до Кичево и си направим прехода дали ще ми остане бензин за връщане и дали има евентуално някъде бензиностанция.
              п.п Атв-то е КФХ 700

              Коментар


              • #8
                До: Желаещи за разходки от Варна?

                Ми аз няма да мога , защото ми дават да карам само над владиславово ....Там от горе на поляните....До аксаковска панорама , а другата ми граница е каменар.... Немога да карам грам асфалт .....
                КФХ700 ако може дай скаип на лично да се разберем

                Коментар


                • #9
                  До: Желаещи за разходки от Варна?

                  Не мога да пиша лично колега и за да не драскам в темата направо ми напиши телефона си да ти се обадя.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Желаещи за разходки от Варна?

                    0885912443 . Това е телефона ми ...Утре ако искаш по обяд може да се разберем да се срещтнем някаде да покараме Ако може ми дай и ти твоя номер да го имам ;]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Желаещи за разходки от Варна?

                      Бензиностанции по пътя ще има 100 %.
                      Който иска утре да идва 9 и 30 в Кичево, 0897809085 обаждате се и идвам да ви посрещам . Очертава се интересно каране, събрали сме се около 10 атв-та...а може и да сме повече, ще се види утре

                      Коментар


                      • #12
                        До: Желаещи за разходки от Варна?

                        Наско утре идваме 2-ма от Кранево, пиши ни и нас, така като гледам като за пръв преход с вашата група няма да съжелявам.
                        Ние ще дойдем от Кранево с един бус атв-тата ще са вътре и ще ти се обадя да ни посрещнеш на главния път на селото.
                        Казваш бензиностанция ще има по пътя, значи проблем за бензин няма да има.

                        П.П.-Пиши ми на Л.С. кои от форума ще идват.
                        Така де ЯКО ще е като за първи преход за мен поне.
                        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                        Марин Маринов - 0885114702

                        Коментар


                        • #13
                          До: Желаещи за разходки от Варна?

                          Аз бих дошъл ,ама ме спира 1-во , че незнам пътя..2-ро Атв-то ми много трака може да сдаде багажа ......

                          Коментар


                          • #14
                            До: Желаещи за разходки от Варна?

                            Първоначално публикуван от man1a Преглед на мнение
                            Аз бих дошъл ,ама ме спира 1-во , че незнам пътя..2-ро Атв-то ми много трака може да сдаде багажа ......
                            Светльо, защо не се разбереш с off-roader може да дойдете заедно !?
                            [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                            Марин Маринов - 0885114702

                            Коментар


                            • #15
                              До: Желаещи за разходки от Варна?

                              Аз днес май няма да карам....Много съм зле.......Ако се пооправя по обяд може да изляза , но за сега няма да карам.. ;(

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X