Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ демонстрация в Мездра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: АТВ демонстрация в Мездра

    сега тръгвам към пистата ,ще съм сам защото другото момче не може,не можах по-рано да кажа ,че имах работа

    Коментар


    • #17
      До: АТВ демонстрация в Мездра

      вече се прибрах защото заваля ,мислех ,че пистата е готова за състезание ,но още не са започнали "ремонта" ,поизровила са е от водата тук там и е пообрасла малко по скоковете ,но като цяло ще стане шоу на нея

      Коментар


      • #18
        До: АТВ демонстрация в Мездра

        Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
        вече се прибрах защото заваля ,мислех ,че пистата е готова за състезание ,но още не са започнали "ремонта" ,поизровила са е от водата тук там и е пообрасла малко по скоковете ,но като цяло ще стане шоу на нея
        А дано,ама на коя дата е състезанието знаеш ли?
        [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

        Коментар


        • #19
          До: АТВ демонстрация в Мездра

          Първоначално публикуван от fex Преглед на мнение
          Наистина имаше проблеми миналата година поради не добре предценената острота на скоковете и завоите.
          Но преди три дни говорих със замесник кмета Генади Събков и вчера там беше някакъв верижен товарач,които коригираше трасето.
          Затова е и моят призив към Вас професионалистите.Пробваите трасето и кажете какви корекции да се направят.
          Благодаря предварително.
          Пич кажи кога ще е датата на састезанието

          Коментар


          • #20
            До: АТВ демонстрация в Мездра

            Преди няколко дни ходихме до там. Пистата е зле, не се подържа но става. Повечето скокове те изхвърлят лошо. Снимките са правени с телефон затова са с лошо качество













            Коментар


            • #21
              До: АТВ демонстрация в Мездра

              Незнам как не съм видял тая тема по рано. Много съм навит да пробвам пистата все пак съм един от малкото любители на мотокроса с атв. Ще пробвам да отида другата седмица но май ремаркето за джипа няма да е готово имам малко проблем с превоза. А това Мездра каде се намира точно.
              It's not the Ride, It's the RIDER

              Коментар


              • #22
                До: АТВ демонстрация в Мездра

                Преди Враца! Обади се може и ние да доидем и ще караме заедно!

                Коментар


                • #23
                  До: АТВ демонстрация в Мездра

                  Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
                  Преди Враца! Обади се може и ние да доидем и ще караме заедно!
                  С удоволствие, но вие на 31 и 1 няма ли да ходите на ендуро София. Ако ходите може да го направим На 6-7 юни. Ако не отиваме края на тази седмица дано да съм осигурил превоз до тогава де.
                  It's not the Ride, It's the RIDER

                  Коментар


                  • #24
                    До: АТВ демонстрация в Мездра

                    Първоначално публикуван от ATV_RIDER Преглед на мнение
                    С удоволствие, но вие на 31 и 1 няма ли да ходите на ендуро София. Ако ходите може да го направим На 6-7 юни. Ако не отиваме края на тази седмица дано да съм осигурил превоз до тогава де.
                    Ако може ми пуснете едно Л.С. и на мен и аз ще дойда.Мездра ми е близо и ще питам едни приятели с атв и те да дойдат тамън ще сме повечепо-голямо ще е шоуто надявам се
                    [SIZE=5][I][FONT=Palatino Linotype][B]Botevgrad Racing Team-[SIZE=1]some call it a hobby... we call it a way of life....[/SIZE][/B][/FONT][/I][/SIZE]

                    Коментар


                    • #25
                      До: АТВ демонстрация в Мездра

                      Тази събота и неделя сме на Софииския кръг. 6, 7 е добър вариант, ще се доразберем другата седмица - живи и здрави.
                      Иначе ако искате ще ви дам точни кординати на мястото и може да си доидете сами!?

                      Коментар


                      • #26
                        До: АТВ демонстрация в Мездра

                        колеги утре към 10 часа тръгваме група от Ботевград ,считайте се за поканени
                        Honda CRE 250
                        Nissan Patrol GR

                        Botevgrad Racing Team

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X