Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имали тук съмишленици от Варна ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Имали тък съмишленици от Варна ?

    Здравейте, ние се събираме 3-и атевета и ходим всяка седмица да караме, така че ако има желаещи може да се включат. Събираме се на Бялата къща до Военна болница, хапваме и гас на горе,така че ако има желаещи да заповядат или пък да си пишем тук и да се уговориме нещо , или 0898545070 Кристиян. Караме Ямаха ЮФЗ 450, Хонда ТРХ 450 и Поларис 400

    Коментар


    • #17
      До: Имали тък съмишленици от Варна ?

      Имаме бус и колесар на разположение,така че може да предвижим някои до някаде Да се организираме и да караме!

      Коментар


      • #18
        До: Имали тък съмишленици от Варна ?

        Първоначално публикуван от Krisko84 Преглед на мнение
        Имаме бус и колесар на разположение,така че може да предвижим някои до някаде Да се организираме и да караме!
        Здравей колега! В кои райони карате по-често? Няма лошо да се събираме повечко съмишленици от Варна.

        Коментар


        • #19
          До: Имали тък съмишленици от Варна ?

          Най често минаваме през Кичево и от там хващаме гората,надъхани сме да краме в неделя,така че може да организираме една група и да се кефим,ама дай да се съберем повече хора

          Коментар


          • #20
            До: Имали тък съмишленици от Варна ?

            Първоначално публикуван от Krisko84 Преглед на мнение
            Най често минаваме през Кичево и от там хващаме гората,надъхани сме да краме в неделя,така че може да организираме една група и да се кефим,ама дай да се съберем повече хора
            Аз тази неделя няма да съм свободен за съжаление. Може да се организираме другата евентуално...все някоя неделя ще се организираме.

            Коментар


            • #21
              До: Имали тък съмишленици от Варна ?

              Все ще се съберем,пък то не се знае на горе дали се е стопил снегът,ако има много може и ние да не ходим. Ама за сега сме на линия така че ........ ако има желаещи

              Коментар


              • #22
                До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                Много се радвам, че феновете от Варна се увеличаваме. И аз на 20.01 няма да мога да се включа, но на 27.01. 100% съм на линия. Снегът вече се стопи, така че има идеални условия да се поизкаляме.. Криско84, вашите АТV - та ли стоят на паркинга на автосалона над кв.Победа

                Коментар


                • #23
                  До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                  Не не са нашите атевета. Вчера ходихме да караме и доста се окаляхме,но беше супер! Трябва да се организираме и да покараме, колкото повече атевета толкова по добре. Hris,ти каква техника имаш?

                  Коментар


                  • #24
                    До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                    KFX700 - зелен. Хайде в събота да се поизкаляме. Навити ли сте ? Утре ще ти се обадя по телефона ?

                    Коментар


                    • #25
                      До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                      За съжаление и тази Събота и Неделя ще съм зает. Остават ми само надеждите за следващата, но нищо не знам още.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                        Hris,за сега сме на линия,ако не изникне нещо непредвидено,но утре ще ти се обадя да ти потвърдя и евентуално да се разберем каде да се чакаме

                        Коментар


                        • #27
                          До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                          Някои от колегите тук да са карали днес в кичевската гора? От достоверен източник получих информация, че на едно местенце в гората (колокоча) направено за събирания е имало 4 или 5 атв-та. Интересно ми е групичката които си писахме тук от форума ли сте били там?

                          Коментар


                          • #28
                            До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                            М да ние бяхме,Hris беше сас нас и се получи доста добро каране. Надявам се и ти да се вкючиш другия път! Доста покарахме,а ти я кажи кой ти е источника?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                              хехе източника съм аз с червения трактор които мина покраи вас докато почивахте близо до реката. много ви се възхищавам на вас и на возилата ви. От малък съм запален. подкарах мотор от 3-ти клас и продължавам да карам ама техниката ми е стара и сега възнамерявам да си взема нещто по ново само че средствата ми не стигат.А и много трудно се събират ама както и да е. Вие продължаваите все така гората е доста порходяща за каране има и места за отдих така че нямате никакви проблеми палнете раниците с пържоли и газ към кичевската гора.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Имали тък съмишленици от Варна ?

                                Да голямо барбекю се получи вчера,доста мръвка се изяде! Трябваше да спреш и да доидеш да се запозанем,но караи другия път ние често минаваме от там така че като ни видиш спри и ела при нас да похапнем Другата неделя се очертава пак да се повозим!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X