Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТВ маниаци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТВ маниаци

    АТВ маниаци има ли в Стара Загора,хора готови за разходки в свободното време.Поздрави

  • #2
    От: АТВ маниаци

    Ами има, вече не сме чак маняци... ама правим го от 5 години, ако желаеш да се включиш пиши ми на лични или телефона ми е 0888764662 - Асен. Уговаряме се през седмицата, според прогнозата за уикенда и най-често решаваме къде да ходим на място като се съберем...

    Коментар


    • #3
      От: АТВ маниаци

      Първоначално публикуван от asdimar Преглед на мнение
      Ами има, вече не сме чак маняци... ама правим го от 5 години, ако желаеш да се включиш пиши ми на лични или телефона ми е 0888764662 - Асен. Уговаряме се през седмицата, според прогнозата за уикенда и най-често решаваме къде да ходим на място като се съберем...
      Асене я разкажи малко за вашата група приятелю,аз съм от Казанлъшко но живея в Англия,като се пребирам от време на време карам доста,но ми писна да съм сам,в Казанлък не знам дали се организира някаква група-виждам от време на време едни работни хонди да шетат на сам на там
      Къде карате,с какви машини сте в смисъл работни или спортни,колко човека сте,стил на каране,приемате ли и други да карат с вас-ей такива нещица ме интересуват за сега,има ли къде да ви разгледам разходките
      Със здраве!!!
      Последно редактирано от SIM; 10-12-12, 11:17. Причина: лека корекцийка
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #4
        От: АТВ маниаци

        Весело посрещане на Новата година.След празниците трябва да се организираме за малко адреналин.

        Коментар


        • #5
          От: АТВ маниаци

          Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
          Къде карате,с какви машини сте в смисъл работни или спортни,колко човека сте,стил на каране,приемате ли и други да карат с вас-ей такива нещица ме интересуват за сега,има ли къде да ви разгледам разходките
          Със здраве!!!
          На Енинското състезание не се ли запознахме с тебе?Спомням си че се запознахме с едно момче от Казанлък и то работело в чужбина и тем подобни,караше Кан-Ам доколкото си спомням.А иначе може да разгледаш страницата ни ZarAtv ,там качваме по някоя снимка и си уговаряме срещите.Весели празници....
          SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X