Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

    Здравейте, здравейте пак.Пролет пукнар ние-НЕ.Не, че не се опитахме зимата тук там да позамръзнем докато си разхождахме АТВ тата около София, но дойде време да си ги закараме в Родопа планина.Задача отговорна и престижна -жените ни ще са със нас.От София до Самоков имаме маршрут. От Велинград до Чепеларе -също. Но.......... Губи ни се една доста голяма и трудна отсечка от пътя.Освен това трябва да сведем асфалта до минимум-само едното е с нормални документи и регистрация. От тук и молбата ми за съдеиствие от знаещите и можещите.Може ли да ми дадете съвет, маршрут или да ми дадете трак .Или как да направя на големия екран на компа маршрута и после да го прехвърля на малкия на навигацията \Гармин\.Обещавам да кача снимки и да почерпя с пататник

  • #2
    От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

    Да запитам за протокола: какви са машините марка, модел и колко време/км сте карали с втори човек?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

      Хаа това си е дооста трудничко От Велинград може би ще трябва да излезете в Девин. Има полицейски пост на влизане в гр. Девин. Трябва да преминете от другата страна през с. Беден или през с. Широка Лъка и от там нагоре има маркиран път за Чепеларе. Като ми остане възможност ще погледна картата за да видя за трак

      Коментар


      • #4
        От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

        Между Самоков и Велинград стои Рила, която ще е непроходима за всякакви превозни средства още поне 2 месеца. Варианта е да се обиколи през Родопите, но без асфалт не виждам как ще стане?!
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #5
          От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

          Машините са Поларис Спортсман х2, Кавазаки КВХ и Кавазаки КФХ\там се вози най леката двойка\До сега с девойките зад нас сме правили доста преходи и дори при старт с.Хвойна-х.Изгрев-Широко Лъка -Мугла-Ягодинска пещера-Орлово око-с.Ягода не са казвали и гък-радват се.А това бяха към 8 часа здраво друсане.
          Последно редактирано от strat; 29-03-12, 15:16.

          Коментар


          • #6
            От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

            към Емил- От Велинград до Чепеларе имаме проиграни маршрути .Е има си и малко сафалт и доста оглеждане , но става.А поста на Девин ми е познат до болка -хи хи хи.

            Коментар


            • #7
              От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

              Ние от 3 години насам си правим Карлово - Пловдив - с.Беден (близо е до Девин) Миналата година на 6-ти май като го правихме в гората като влезнахме след персенк 2км минахме за около час и половина Паднали дървета с преспи сняг

              Коментар


              • #8
                От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                Здравейте, от Самоков до Юндола-Велинград по черно аз мога да ви кажа маршрут но за след месец и половина поне. Маршрута е през х. Заврачица но сега там има още много сняг.
                0898532785-КИКО

                Коментар


                • #9
                  От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                  към Едо-Да прав си . Гледах в мапс бг има доста черни пътища за заобикалянето и , но някой трябва да е минавал и да каже - направи това ,мини от тук , натам не ходи и ....т.н.Четох един пътепис на групата на Еди от София до Велинград, но имаше повече снимки -нямаше трак А ти имашли идея при вкарване в маршрута и на "безопасен" асфалт-такъв с минимален шанс за среща с КАТ от къде бихме могли да минем.Предварително благодаря

                  Коментар


                  • #10
                    От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                    Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                    Ние от 3 години насам си правим Карлово - Пловдив - с.Беден (близо е до Девин) Миналата година на 6-ти май като го правихме в гората като влезнахме след персенк 2км минахме за около час и половина Паднали дървета с преспи сняг
                    Аз лично съм изрязал доста дървета по този маршрут Имаме си голям трион и брадвичка Дори и това сме намирали пред дърво.Ще добавя снимка Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13112010900.jpg
Прегледи:1
Размер:148.8 КБ
ID:5359776

                    Коментар


                    • #11
                      От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                      към Кирил -Благодаря,Супер .На този телефон 0898532785-КИКО ли мога да те търся.Ще бъде интересно и ние имахме идея да е между 10ти и 20ти май.А тази къщичка от снимката да не би да е над Пасарел виждал съм подобна когато сме отивали към Пасарел от към Лозен

                      Коментар


                      • #12
                        От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                        Първоначално публикуван от strat Преглед на мнение
                        към Кирил -Благодаря,Супер .На този телефон 0898532785-КИКО ли мога да те търся.Ще бъде интересно и ние имахме идея да е между 10ти и 20ти май.А тази къщичка от снимката да не би да е над Пасарел виждал съм подобна когато сме отивали към Пасарел от към Лозен
                        Да на този телефон, а тази къщичка на снимката е х.Мечит(най чистата хижа на която съм ходил) и е над с.Говедарци.
                        0898532785-КИКО

                        Коментар


                        • #13
                          От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                          Красива е .Ще я посетим .Толкова много са красивите места само време да има човек

                          Коментар


                          • #14
                            От: От София до Чепеларе с 3 ATV та и с жените ни отзад

                            Може и отдолу да се мине а не през Заврачица, Самоков-Боровец-Баня ама трак виж драсни едно лично до Краси Грудев той има бая разнообразни тракове за Самоков-Велинград
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X