Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3-4 Дни разходка с АТВ!!! Около 13-14-15.10.2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 3-4 Дни разходка с АТВ!!! Около 13-14-15.10.2011

    Здравейте колеги,
    Нека хванем хубавото време и да го прекараме по най-добрия начин - с каране!Идеята ми е да направим един преход по планините. Написах 3-4 дена защото мисля че е най-добре да дискотираме и да решим дали да си 3 или 4. Нямам точен план и начертан маршрут но предлагам следното. Нека тръгнем от София посока Боровец, после Мальовица, Рилските езера и оттам може да се прехвърим още на долу посока Рилски Манастир и Банско. Незнам обаче колко време ще ни отнеме. Моля някой който има идея за точни разтояния и време до тези места да сподели за да може да решим. Предлагам нЯкъде около 13-14-15 Октомври. Мисля че е най-добре да спим на хотелчета или хижи. Нека не мъкнем палатки и тн, за да нямаме много багаж и да се наспадим на карането. Който е навит да пише. Засега сме 3 АТВ-та на 100% и още 2ма се чудят.

  • #2
    От: 3-4 Дни разходка с АТВ!!! Около 13-14-15.10.2011

    Виж прогнозата за времето!
    0887 246718

    Коментар


    • #3
      От: 3-4 Дни разходка с АТВ!!! Около 13-14-15.10.2011

      И какво му е на времето? Аз това време го чакам от 2 месеца иначе само прах. Тази машина на която си се снимал да не е пистарка и да губи мощност в калта или на снимките не излизаме добре? Няма кал няма кеф.

      Коментар


      • #4
        От: 3-4 Дни разходка с АТВ!!! Около 13-14-15.10.2011

        Много добре знаем колега ,че няма ли кал няма кеф....а с колегата Слабов колкото кал сме изяли....си нямаш на идея Разбира се ,че трябва да погледне прогнозата за времето за такъв преход....

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X