Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

    да не искате да кажете ,че Десислав примерно или Еди ако са качи на ренегад няма да има успех машината ?вия така го изкарахте

    Коментар


    • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Ами нормално... Високото грозде е кисело...
      В случая всичко беше в ръцете на Каранов, а и да сравняваш Bently ( Renegade ) с Dacia Logan ( Kawasaki ) направо си е кощунство
      Както казва Тодор Христов "Евтино и хубаво има, ама са на различни места..."
      Като падне първият сняг ще организиран тест на всички марки в този сегмент на Дълбок Дол, при равни условия в стил тестовете на "Auto Bild"
      Само ме притеснява, че японските "тракторчета" ще се уплашат и няма да дойдат...
      Право на шампиона е дали ще даде реванш. Има спортове в които за да се срещнеш с шампиона трябва да преминеш квалификации. Историята помни победителя. Може да приемем и регламент----- " ИГРАЕ СЕ ДО ПОБЕДА НА РЕНЕГАДА"
      full time rider, part time racer
      jrc4life

      Коментар


      • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

        Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
        да не искате да кажете ,че Десислав примерно или Еди ако са качи на ренегад няма да има успех машината ?вия така го изкарахте
        За Десо -- не знам. Ама Еди РЕНЕГАДОВЕТЕ го хапят ----- няма да може
        full time rider, part time racer
        jrc4life

        Коментар


        • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

          Първоначално публикуван от JRC Преглед на мнение
          Право на шампиона е дали ще даде реванш. Има спортове в които за да се срещнеш с шампиона трябва да преминеш квалификации. Историята помни победителя. Може да приемем и регламент----- " ИГРАЕ СЕ ДО ПОБЕДА НА РЕНЕГАДА"
          абе с тази концепция на ранегатите може и да не го дочакаме.Ако беше страхотен ренегата всички щяха да го карат,и най вече шампионите.....Еди,Десо,.. да.ама не.Тука дискусия няма.
          [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
          blood group 0+

          Коментар


          • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

            Еи големи развръзки станали тук!
            Значи според мен двете машини изобщо не трябва да се сравняват ако искаме да се състезаваме с тях, най-малкото е че едната е 2х4 а другата е 4х4.
            Ако обаче го погледнем от ъгъл на хора търсещи предисвикателство през свободното време е друг въпроса. Значи колкото хора толкова и различни мнения. Мисля обаче че при KFX-а fun-а е по голям, дрифтира се, по леко, по стабилно и т.н. Факт е обаче че Renegade-а е с последните нововъведения при четриколките, колко надежни само някои си знаят (пак много мнения)! Според мен при 4х4 машините един от претендентите за най-доброто ATV. Има обаче няколко многооооо големи недостатъка, струва ужасно много пари, за които можем да си вземем х2 бр. от всяка друга марка! Kawasaki-тата са с много добра цена, доказано здрави (нямам предвид НЕсчупваеми) и с добри характеристики. Въпрос на вкус и на финанси!
            По въпроса със състезанията, много е важно кои го кара. Всички видяхме на Троян в клас 4х4 какво се случваше първите 3-4 обиколки и в оставащите до 8. Но тогава Каранов се състезаваше с KVF650 което има малко общи неща с 700-ката.
            Според мен спора е BPR или Kawasaki!?


            Да допълня че пак според мен Renegad-a няма никакви шансове срещу KFX700 било то на писта или на навигация. И там вече май няма да има значение кои кара KFX-a!
            Последно редактирано от Desislav Cekov; 10-11-08, 21:19. Причина: доп

            Коментар


            • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

              Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
              Еи големи развръзки станали тук!
              Значи според мен двете машини изобщо не трябва да се сравняват ако искаме да се състезаваме с тях, най-малкото е че едната е 2х4 а другата е 4х4.
              Ако обаче го погледнем от ъгъл на хора търсещи предисвикателство през свободното време е друг въпроса. Значи колкото хора толкова и различни мнения. Мисля обаче че при KFX-а fun-а е по голям, дрифтира се, по леко, по стабилно и т.н. Факт е обаче че Renegade-а е с последните нововъведения при четриколките, колко надежни само някои си знаят (пак много мнения)! Според мен при 4х4 машините един от претендентите за най-доброто ATV. Има обаче няколко многооооо големи недостатъка, струва ужасно много пари, за които можем да си вземем х2 бр. от всяка друга марка! Kawasaki-тата са с много добра цена, доказано здрави (нямам предвид НЕсчупваеми) и с добри характеристики. Въпрос на вкус и на финанси!
              По въпроса със състезанията, много е важно кои го кара. Всички видяхме на Троян в клас 4х4 какво се случваше първите 3-4 обиколки и в оставащите до 8. Но тогава Каранов се състезаваше с KVF650 което има малко общи неща с 700-ката.
              Според мен стора е BPR или Kawasaki!?


              Да допълня че пак според мен Renegad-a няма никакви шансове срещу KFX700 било то на писта или на навигация. И там вече май няма да има значение кои кара KFX-a!
              Както винаги безпристрастен и обективен
              full time rider, part time racer
              jrc4life

              Коментар


              • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                ИСКАМ ДА СИ КУПЯ ЕДНО ОТ ДВЕТЕ , КАЖЕТЕ МИ ЗА ГОРСКИ ПРЕХОДИ КОЕ Е ПО ДОБРО -НАПРИМЕР- КОМ-ЕМИНЕ-- ДОСЕГА ИМАХ РАПТОР 700 Е НЕ СТАВА ЗА В ГОРАТА, И СЪМ СЕ СПРЯЛ НА ЕДНО ОТ ТЕЗИ, МОЛЯ ЗА СЪВЕТ, БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НЕ МИ Е ВАЖНА ЦЕНАТА А БЕЗПРОБЛЕМНОТО КАРАНЕ В ГОРАТА

                Коментар


                • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                  Първоначално публикуван от dizi Преглед на мнение
                  Абе нали сте все карачи,що не признаете че Сашо Каранов си ви победи с едно старо атв, без никакъв туннинг и вместо да дращите в нета не потренирате за да не ставате пак за смях.Renegad-a е 2пъти по скъпо от Kawasakito ,че даже и с тунинг, по съзтезанията няма никакъв шанс.Добре, че Тодор направи съзтезание "у дома" ,че Renegad-a съвсем беше пийнал студена вода в националния шампионат.
                  Първоначално публикуван от dizi Преглед на мнение
                  абе с тази концепция на ранегатите може и да не го дочакаме.Ако беше страхотен ренегата всички щяха да го карат,и най вече шампионите.....Еди,Десо,.. да.ама не.Тука дискусия няма.
                  Ама ти много на сериозно се взимаш Гледам и все сериозни доводи даваш, нищо аз ще си остана начаткана шматка тук тихичко да плача в ъгъла .


                  Темата е за сравнение на двете машинки които нямат нищо общо и който разбира малко от АТВ му е ясно и затова превърнахме тази тема в закачка, но явно някой хора им липсва чуството за хумор или опит в гората

                  Коментар


                  • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                    Абе стига с тази тема...2-та модела са коренно различни , единия е 4х2 другия 4х4 а и цената им е различна...

                    Коментар


                    • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                      Сериозните хора даваме сериозни доводи.От какво точно си се притеснил,:
                      Аз само факти сам коментирал и то без имена ,но явно ти си го приел лично,не може да се съзтезаваш и да не търпиш коментари.Ако не са ти приятни коментарите около класирания и съзтезания не участвай в тях.Ако се чустваш лично засегнат много се извинявам.
                      [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                      blood group 0+

                      Коментар


                      • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                        Аааа........
                        Ти си щампион за 2008.-клас-ХОБИ. Честито.Вече има Renagad-шампион.
                        [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                        blood group 0+

                        Коментар


                        • Вечният спор - кои какво ATV предпочита!

                          Първоначално публикуван от dizi Преглед на мнение
                          Сериозните хора даваме сериозни доводи.От какво точно си се притеснил,:
                          Аз само факти сам коментирал и то без имена ,но явно ти си го приел лично,не може да се съзтезаваш и да не търпиш коментари.Ако не са ти приятни коментарите около класирания и съзтезания не участвай в тях.Ако се чустваш лично засегнат много се извинявам.
                          А неее . А да те питам в ендуро шампионата какво стана на последния гръг, защо не завършиха 3 КФХ и какво атв спечели в хоби класа? А кой го караше?

                          Коментар


                          • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                            Първоначално публикуван от dizi Преглед на мнение
                            Аааа........
                            Ти си щампион за 2008.-клас-ХОБИ. Честито.Вече има Renagad-шампион.
                            Писали сме едновременно

                            Мисля вече всички разбраха че двете машини нямат нищо общо и въобще не могат да се сравняват. По отива Ренегад и Брут или КФХ и ДС

                            Коментар


                            • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Не е монтаж и ленти за багаж правили като се разковат предните носачи да ги транспортират някак си

                              A в Китай с колегата Оутбак след дълго търсене на табелка с произворителя се оказа че метрото е марка Бомбандер

                              Коментар


                              • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                                Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                                A в Китай с колегата Оутбак след дълго търсене на табелка с производителя се оказа че метрото е марка Бомбандер
                                Ето, малко от малко започвате да се сещате
                                Bombardier произвеждат изтребители, луксозни самолети, влакове, джетове, шейни, двигатели, та чак до картинги, а и по-престижно някак си е да си произвел метрото, а не лентата за багажа и отверките за монтажа на лентата...

                                П.П.
                                Ето затова Can-Am в частност Renegade са последния крясък на технологиите ( Само Каранов малко бърка схемата... )
                                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 25-11-08, 22:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X