Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зонгшен 250 мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зонгшен 250 мнения

    Здравеите има ли някои които може да ми каже за това АТВ. Аз съм на 22 тежа 75 и съм висок 175. АТВ-то ще го ползвам почти само за асвалт малко за офроуд (ходене за риба). В момента имам Кейлаи 100 и съм много доволен качвалисме мусе двама и върви,ходил съм със него за дърва и няма ядове. Мисълта ми е дали е здраво защото на всякаде из форумите има много инфо за Башан и Шинерай но почти нищо за Зонгшен. Модела които ми хареса е без регистрация, въздушно охлаждане, 4/1 и наи вече цена 1800лева струва ли си според вас

  • #2
    До: Зонгшен 250 мнения

    Аз имам такова атв,само че е с водно охлаждане и с рег.Това което си прочел за другите марки китайски атв–та важи и за зонгшен.За цената,има чисто нови атв–та за по 2500 с рег.
    [SIZE=1]Ако съм пропуснал препинателни знаци, тук има резевни:.......,,,,,,,,,---????!!!![/SIZE] :wink:

    Коментар


    • #3
      До: Зонгшен 250 мнения

      В другия форум засягащ пряко атв- тата получи доста мнения. Тук няма да намериш различни. Всички китайци са с минимани разлики, освен ако не случиш на бройка (двигател) което е почти невъзможно.
      R 727cc BB KIT
      ZJ V8
      WK2 V6

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X