Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на АТВ (въпроси от лаик:) )

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на АТВ (въпроси от лаик:) )

    Здравейте!

    Поразгледах форума и явно има доста хора, които разбират от АТВ-та. . затова реших да се възползвам от възможността и да попитам някои неща..
    По принцип твърдо съм решил, че искам да си купя такава машинка и да се науча да я карам.. До тук добре, но .. искам нещо по-слабичко за начало (за да не се пребия ) - разгледах обяви в някои сайтове .. и въпросите ми се следните ..
    1. Марка: Гледам , че 'китайците' са по 1000лв ... Съответно Поларис започва от 6к нагоре , което на тоя етап е невъзможно .. Какъв е разумният компромис.. ?
    2. Кубици .. колко мощно атв трябва да взема , за да мога да го карам без да се влача .. пък и да не изглеждам като на детско колело (вис: 189см/110кг)

    За момента съм харесал едно : Yamaha 150 ATV-150cc



    Какво мислите за него?

    Бюджета ми е вариращ .. но лимита ми е около 2000лв - има ли смисъл да гледам въобще.. или да събирам пари ?

    Благодаря!

  • #2
    До: Избор на АТВ (въпроси от лаик )

    Има специално отворени теми за модели, технически показатели и сравнения
    Четеш и решаваш, защото парите са си твои и такива теми, които не дават нищо ново като информация, не се толерират
    Заключвам темата ти и не отваряй нова, защото има много информация, просто трябва да я прочетеш

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X