Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на АТВ

    Здравейте, на всички нов съм тук, но съм твърдо решен на пролет да се здобия със машинка.Изчетох доста теми и се удедих че китайските атв-та със сигурност не се доближават до качеството на японските, но се оказва че и цената е друга.
    Видях много негативни мнения за китаиците, но почти никаде не се казва на кой модел и коя марка а само проблема.
    Искам да си зема Атв и ще е китайско поради 2 причини:
    1. Нямам ресурса за по скъпо
    2. Предпочитам да дам 1000лв. за екипировка щото съм си патил от глупоста на "нищо нема да стане".
    3. По професия съм монтьор и бачкането не ме плаши.
    4. За първо атв не мисля, че има нужда да се изхварлям пък за напред никой не знае

    Та по темата искам да зема нещо 200-250 кубика и като гледам двете най коментирани марки са Башран и Шинерай, но ако може да ми дадете няква насока от хората който са пипнали и видели, мнения и препоръки.

    А и най-важното искам сичко да си му е родовно там КАТ едно друго да си нямам разправия с полицията, че с тех на глава не може да се излезе...

    Пък дал господ на пролет да покоря Витошките поляни

  • #2
    До: Покупка на АТВ

    Дали няма да ти е малко,250 китайските са по слабички!

    Коментар


    • #3
      До: Покупка на АТВ

      Колкото и да са слаби като си до 100 килца ще се разхождаш нормално.

      Не се доближава по качество ли?! те са на светлинни години от Японските , за парите си прав , колкото дадеш -толкова и ще получиш

      Щом си майстор значи изобщо не трябва да те притесняват ,ще смениш някоя втулка , ще затягаш болтове , някой друг луфт и т.н. /говоря за шайнрей 250 въздухар/

      Как да не се казва къде е проблемът - има цяла тема за Башан Made in BG и за Шайнрей тема с 60 коментара http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=71449

      Все пак отваряйте си очите , всяка седмица пълним форума ненужно , защото на някой не му се чете , четем едни и същи въпроси през седмица

      Коментар


      • #4
        До: Покупка на АТВ

        Добре си се насочил, браво за идеята ти да вкараш повече пари в екипировка, много хора подценяват този момент, а не трябва. Относно ибора ти на машина рагледай темите които ти каза колегата. Най-голям недостатък на китайските машини е че са с малки кубатури. Иначе отстраниш ли някои дребни проблеми тук и там, ремонтите няма да са много повече в сравнение японско и ще са по-евтини със сигурност.

        Коментар


        • #5
          До: Покупка на АТВ

          Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
          Добре си се насочил, браво за идеята ти да вкараш повече пари в екипировка, много хора подценяват този момент, а не трябва. Относно ибора ти на машина рагледай темите които ти каза колегата. Най-голям недостатък на китайските машини е че са с малки кубатури. Иначе отстраниш ли някои дребни проблеми тук и там, ремонтите няма да са много повече в сравнение японско и ще са по-евтини със сигурност.
          Има и китайски АТВ-та по 500 кубика, които не са слаби

          Напълно съм съгласен, че са не просто на светлинни години от японските, а са в друга галактика Но пък са значително по-евтини.

          Коментар


          • #6
            До: Покупка на АТВ

            Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
            Има и китайски АТВ-та по 500 кубика, които не са слаби

            Напълно съм съгласен, че са не просто на светлинни години от .
            да де ама а а спортни си мисля, скоро може и по- мощни да се появят, но като цяло най масови са 200-250сс

            Коментар


            • #7
              До: Покупка на АТВ

              Колега аз от една седмица съм със Zongshen 250 и да ти кажа съм много очарован от тая машинка мно са си читави успех

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X