Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ямаха Гризли

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ямаха Гризли

    Здравейте, дайте некви отзиви, че сина е полудял по тоя модел Ако може некой ако продава да пусне един пост в тая тема..
    Сузуки Витара 1.6 8V
    Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

    Живеем не както искаме, а както можем !

  • #2
    До: Ямаха Гризли

    Колега, аз също смятам да си взимам Гризли. Досега съм карал Ямаха Wolferine 450. Колегите казват, че Гризлито е много стабилна машина и съм решил да взема модела, който е 700 кубика.

    Въпросът е какво Гризли иска сина ти? Ново, 2-ра употреба, колко кубика, защото има 350, 400, 550, 700 кубика? Знам един човек, който има 2 Гризлита - едното е 350 кубика, а другото е 450 кубика. Може и 700 кубика да намерим, ако трябва. Да го питам ли за цени?

    Коментар


    • #3
      До: Ямаха Гризли

      здравей, колега начи каквото и да иска последната дума е мойта аз смятам, че след време за да не каже искам по-голямо ще му взема 700 кубика. А доколкото дали ново или 2-ра ръка еми.. мисля, че има почти нови на изгодни цени и няма смисъл да купуваш от магазин и т.н. Другото, което ме интересува ако някой има познания да каже има ли ефект ако му сложиш някакъв спортен ауспух и така ... Аз съм сигурен, че ще взема лети джанти, голяма газария, тава под двигателя и така .. абе общо взето мисля и аз да го карам


      Поздрави !
      Сузуки Витара 1.6 8V
      Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

      Живеем не както искаме, а както можем !

      Коментар


      • #4
        До: Ямаха Гризли

        Добро решение си взел. Досега само хубави отзиви съм чувал за 700 кубиковото Гризли. Мисля и аз да взема такова.

        За спортния ауспух - ефект ще има, но не мога да ти кажа точно колко ще е осезаемо. Лично аз смятам да го покарам малко без да го тунинговам, а после да го подобрявам. Иначе идеята за тавата отдолу е супер, защото това си е много важно. Даже съм се замислил и за лебедка

        Сега чакам да видя каква цена ще ми обявят за едно 700 кубика Гризли и, ако се разберем го взимам.

        Ходиш ли някъде по горите. Аз често ходя из Троянските балкани, а сега ще изучавам и Варненските калища (че все пак съм от Варна, а там не съм карал още).

        Може да се видим в Шумен, ако ще ходиш на РШЕ - Шумен 2009.

        Коментар


        • #5
          До: Ямаха Гризли

          Ние тук в Хисар имаме един лудак с такова АТВ знаци минава от сякаде буквално не мисли ами направа взимай...много е добро
          Петър Начев :twisted::twisted::twisted:

          Коментар


          • #6
            До: Ямаха Гризли

            Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
            Колега, аз също смятам да си взимам Гризли. Досега съм карал Ямаха Wolferine 450. Колегите казват, че Гризлито е много стабилна машина и съм решил да взема модела, който е 700 кубика.

            Въпросът е какво Гризли иска сина ти? Ново, 2-ра употреба, колко кубика, защото има 350, 400, 550, 700 кубика? Знам един човек, който има 2 Гризлита - едното е 350 кубика, а другото е 450 кубика. Може и 700 кубика да намерим, ако трябва. Да го питам ли за цени?
            Незнам защо смяташ че Гризлито е много стабилна машина но наистина много си се объркал. От всички АТВ-та 4х4 Гризлито е възможно най-нестабилната машина в класа си. Вземи покарай някой други модели сам ще се убедиш в това. Гризлито е супер тясно с най-високия център на тежеста и освен всичко друго е и супер късо АТВ в сравнение с другите модели. Много по подходящ модел е Кавазаки Брут Форс 750, Сузуки Кинг Куад 750, Кан Ам 800. Кавазакито най се доближава по цена до гризлито но е доста по дълго и стабилно и с по нисък център на тежеста. Абе като човек който съм имал и двата модела мога да кажа че гризлито е възможно най не подходящото работно АТВ.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              До: Ямаха Гризли

              Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
              Незнам защо смяташ че Гризлито е много стабилна машина но наистина много си се объркал. От всички АТВ-та 4х4 Гризлито е възможно най-нестабилната машина в класа си. Вземи покарай някой други модели сам ще се убедиш в това. Гризлито е супер тясно с най-високия център на тежеста и освен всичко друго е и супер късо АТВ в сравнение с другите модели. Много по подходящ модел е Кавазаки Брут Форс 750, Сузуки Кинг Куад 750, Кан Ам 800. Кавазакито най се доближава по цена до гризлито но е доста по дълго и стабилно и с по нисък център на тежеста. Абе като човек който съм имал и двата модела мога да кажа че гризлито е възможно най не подходящото работно АТВ.
              Ей ще ме откажете от ямаха...Какво ще кажеш за кавата 650 куб? Че и аз се колебая между тях. Но не е лошо да споменеш и плюсовете на ямахата

              Коментар


              • #8
                До: Ямаха Гризли

                Първоначално публикуван от BajIliya Преглед на мнение
                Ей ще ме откажете от ямаха...Какво ще кажеш за кавата 650 куб? Че и аз се колебая между тях. Но не е лошо да споменеш и плюсовете на ямахата
                Няма плюсове. Като единствен плюс мога да кажа че се разваля по малко от другите. Ама аз предпочитам от време на време да си поправя нещо от колкото да се пребивам като куче всеки път като се кача на Гризача. По едно време ги имах и двете едновременно и Кавазаки 750 и Гризли и карайки по едни и същи познати пътеки всеки път. Оказа се че на една и съща пътека с кавата си минаваш спокойно на пълна газ а по същите места с Гризлито успях да се пребия 3-пъти от който единия по сериозно. Просто гризача е адски нестабилен. Отделно имаме един в наща група дето още кара Гризли и всеки път когато някой от другите се качи на неговто АТВ му се чуди как въобще успява да го кара. Да не говорим че и той скоро се обърна защото е адски късо и на байр дето другите хвърчат Гризача се обръща.
                Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                Коментар


                • #9
                  До: Ямаха Гризли

                  Пффф, разубеди ме, аз толкова го харесах, а пък ти ... ем... ще мисля. Абе и аз знам че кавата е по-добро ама ... някакси не ме привлича, докато гризлито и раптора...
                  Сузуки Витара 1.6 8V
                  Nissan X-trail 2.2DI 2003 Michelin 4x4 215/80/16

                  Живеем не както искаме, а както можем !

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ямаха Гризли

                    хммм, замисляте ме сериозно.

                    гледам и един брут форс 650 кубика, така че не съм взел крайно решение. досега само хубави отзиви съм чувал за гризлито, но честно казано, не съм го карал.

                    мерси за съвета, колега!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ямаха Гризли

                      Първоначално публикуван от karagiozov Преглед на мнение
                      Пффф, разубеди ме, аз толкова го харесах, а пък ти ... ем... ще мисля. Абе и аз знам че кавата е по-добро ама ... някакси не ме привлича, докато гризлито и раптора...
                      о да, кавазакито и на мен изобщо не ми харесва на външен вид, но все пак не е това най-важното в едно АТВ.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ямаха Гризли



                        Не знам какво толкова не му харесвате на кавазакито... изчистен дизайн здраво, мощно... просто идиалното тракторче
                        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                        Марин Маринов - 0885114702

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ямаха Гризли

                          Първоначално публикуван от karagiozov Преглед на мнение
                          Другото, което ме интересува ако някой има познания да каже има ли ефект ако му сложиш някакъв спортен ауспух и така ... Аз съм сигурен, че ще взема лети джанти, голяма газария, тава под двигателя и така .. абе общо взето мисля и аз да го карам


                          Поздрави !
                          ако му сложиш + гърнето и един КН и кит на дино джет ще имаш осезаем ефект

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ямаха Гризли

                            Първоначално публикуван от Atanas Atanasov Преглед на мнение
                            . Досега съм карал Ямаха Wolferine 450.
                            кажи нещо за него че ми е тръпка
                            GL420, G500

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ямаха Гризли

                              Хубаво де, колегата Керкелов спомена и КингКуад не само гризли ? Защо не му обръщате внимание. То е най-красивия вариянт според мен, също така нее лишено от нещо което другите имат, че даже и обратното!


                              Има трети фар на кормилото + всичко останало което имат и глизлито и брута, и според мене е доста по красив де Стабилно проходимо и не му липсва мощност, само да продам мойто хич няма да го мисля но това си е мое мнение!

                              Поздрави!
                              Калин Величков

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X