Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kfx 450 vs ltr 450

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kfx 450 vs ltr 450

    Здравеите искам да попитам кое от тези 2 атв-та стават за леко ендуро на мен много ми харесва сузукито и цената е много добра но пък кавазакито има задна скорост

  • #2
    До: kfx 450 vs ltr 450

    сузукито

    Коментар


    • #3
      До: kfx 450 vs ltr 450

      Ами колега КФХ-а може да го караш за ендуро и състезания,а LTR-a е много добър за състезания.За твоят случай ти препоръчвам КФХ-а.Вярно ,че е по - скъп ...Както си решиш
      Kawasaki KX250F

      Коментар


      • #4
        До: kfx 450 vs ltr 450

        Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
        Ами колега КФХ-а може да го караш за ендуро и състезания,а LTR-a е много добър за състезания.За твоят случай ти препоръчвам КФХ-а.Вярно ,че е по - скъп ...Както си решиш
        КФХ-са ще бъде грешен избор, защото собствениците казват че много се чупел(незнам каде и какво! така съм чел) също така е по скъп ! Сузукито е по ефтино и по надежно, НО няма задна скорос много се надявам за 2010 - 2011 да пуснат ХЦ модел на ЛТР въпреки че то е за крос, абе кфх-са е по добър за ендуро но по-чуплив най-добре ще е един КТМ

        Поздрави, дано съм помогнал!
        Калин Величков

        Коментар


        • #5
          До: kfx 450 vs ltr 450

          Първоначално публикуван от Brute-Force Преглед на мнение
          КФХ-са ще бъде грешен избор, защото собствениците казват че много се чупел(незнам каде и какво! така съм чел) също така е по скъп ! Сузукито е по ефтино и по надежно, НО няма задна скорос много се надявам за 2010 - 2011 да пуснат ХЦ модел на ЛТР въпреки че то е за крос, абе кфх-са е по добър за ендуро но по-чуплив най-добре ще е един КТМ

          Поздрави, дано съм помогнал!
          И КТМ-а не е много ефтин,но и той е добър избор.Затова ,че КФХ-а се чупел много не съм чувал такива мнения ,но не искам и да споря.
          Kawasaki KX250F

          Коментар


          • #6
            До: kfx 450 vs ltr 450

            Две години съм карал кфх450 и основния проблем поне при мен бяха тоците даже сегашния собственик до колкото знам е изхвърлил старите кабели и букси и е направил нова инсталация и няма вече никви ядове. Другите му повреди определено бяха доста насилственни така че и друга машинка да беше пак сигурно щеше да се изкърти
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              До: kfx 450 vs ltr 450

              Разликата между ктм-а и кфх-а голяма ли е в мощността.Аз имам кфх 700 и ми е интересно 450та дърпа ли повече

              Коментар


              • #8
                До: kfx 450 vs ltr 450

                аз карам кфх 700 и ми е интересно 450 дърпа ли повече

                Коментар


                • #9
                  До: kfx 450 vs ltr 450

                  не дърпа повече ... а МНОГО повече !

                  Коментар


                  • #10
                    До: kfx 450 vs ltr 450

                    Поредната ТЪПА и безмислена тема. До кога ще се отварят подобни теми в които някои просто иска нещо да си пише!!!

                    В раздела най-отгоре има тема:
                    Преди да отворите нова тема

                    След това трябва да се прочете това:
                    Правила за публикуване в подфорум Избор на АТV

                    И ако се прегледат 201 -та теми в този раздел може би ще получиш необходимата информация. Най-малкото което има други теми с доста обширни заглавия от рода: Помогнете ми за избор на АТV
                    в които може да се пусне желания въпрос.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X