Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Shineray XY250?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Shineray XY250?

    Здравейте АТВисти, какво ще кажете за Shineray XY250STXE? Предвид ниската цена ново, смятам да взема едно такова? Как се представя в планината, има ли много дефекти?
    '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
    '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
    И разни BMW-та...

  • #2
    До: Shineray XY250?

    Мисля че при китайците има от всичко по много По добре не взимай такова нещо
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

    Коментар


    • #3
      До: Shineray XY250?

      Колега вярно,че цената е ниска,но не ти го препоръчвам.По-добре си вземи някое СЕРИОЗНО АТВ.Чувал съм ,че веригите им падали много често,но никога не съм карал Шинерай и не мога да то помогна.Каквото си решиш
      Kawasaki KX250F

      Коментар


      • #4
        До: Shineray XY250?

        То че бих си взел Кавазаки, Ямаха, Кам-Ам и т.н., бих си взел, но Шинераи чисто ново струва 2800 с регистрация, покажете ми друго АТВ за тази цена, старо... карал съм и по големи, но като за първо АТВ
        '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
        '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
        И разни BMW-та...

        Коментар


        • #5
          До: Shineray XY250?

          За първо авт и може би последно, недей се заблуждава от цената. Това авт може само да те откаже от тоя спорт, повярвай ми
          OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

          Коментар


          • #6
            До: Shineray XY250?

            Нали знаете че евтиното винаги излиза скъпо ? По-добре дай 300-400 лв отгоре и си вземи нещо истинско . Като за първо атв си се ориентирал към правилната кубатура , обаче към марката не бих казал . nvkolev е прав ... наистина падат веригите . Много бързо се износва (ако мога да използвам тази дума) оптегача на самата верига , разпъва се и пада .
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            08седем9010З60
            MAKE RALLY NOT WAR
            Confidence in Motion

            Коментар


            • #7
              До: Shineray XY250?

              Кое е това истинско АТВ за 300 - 400 лева отгоре?
              Ако бях намерил темата да не съществуваше...

              п.с. Незнам за кубатурата, но без финансии повече неможе...
              '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
              '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
              И разни BMW-та...

              Коментар


              • #8
                До: Shineray XY250?

                Първоначално публикуван от Bavarcho Преглед на мнение
                Кое е това истинско АТВ за 300 - 400 лева отгоре?
                Ако бях намерил темата да не съществуваше...

                п.с. Незнам за кубатурата, но без финансии повече неможе...

                Ето ти един Поларис Спортсман.с 400 лева по-скъп от Шинерая.Какво повече искаш. http://www.mobilen.bg/51252252380621485

                П.С. потърси и в др сайтове не само тук.
                Kawasaki KX250F

                Коментар


                • #9
                  До: Shineray XY250?

                  Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
                  наистина падат веригите . Много бързо се износва (ако мога да използвам тази дума) оптегача на самата верига , разпъва се и пада .
                  От личен опит ли говориш или ??? Имам китайче и да ти кажа вече е на малко повече от 3000 км и само един път ми е падала веригата на мен (аз го имам от малко повече от 1500 вече).

                  Към Автора: Взимай китаеца и не се бой... Повечето който говорят така или са взели най-големия и ефтин боклук, или са големи къръци, или както е най-често са такива писюри (без извинение), че просто няма как нещо да не се счупи в тях. Иначе двигателите са кучета и при правилна поддръжка и пазене от твоя страна китаеца ще ти върши прилична работа. А по-нататък винаги можеш да го продадеш и да вземеш нещо по-сериозно!

                  Пп. Към останалите, моля да не се започва пак спора китаец-японец и в тази тема!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Shineray XY250?

                    Не ти го препоръчвам,сигурен съм ,че в момента искаш да се качиш на атв и да покараш,направо отвътре ти идва,обаче недей!Не можеш да си представиш колко твой карания ще бъдат провалени от това атв...изчакай малко,посъбери още пари и си купи нещо по новичко което си струва!
                    [B]Honda 450R
                    Kawasaki 450R -продава се!
                    Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Shineray XY250?

                      Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                      От личен опит ли говориш или ??? Имам китайче и да ти кажа вече е на малко повече от 3000 км и само един път ми е падала веригата на мен (аз го имам от малко повече от 1500 вече).

                      Към Автора: Взимай китаеца и не се бой... Повечето който говорят така или са взели най-големия и ефтин боклук, или са големи къръци, или както е най-често са такива писюри (без извинение), че просто няма как нещо да не се счупи в тях. Иначе двигателите са кучета и при правилна поддръжка и пазене от твоя страна китаеца ще ти върши прилична работа. А по-нататък винаги можеш да го продадеш и да вземеш нещо по-сериозно!

                      Пп. Към останалите, моля да не се започва пак спора китаец-японец и в тази тема!

                      Имам един приятел който имаше Шинерай 250.На всяко каране поне по 3-4 пъти му пада веригата.Човека слага някви работи за да не пада ама тя си продължава да пада.И най-накрая се ядоса и взе ,че го продаде.Затова не го препоръчвам
                      Kawasaki KX250F

                      Коментар


                      • #12
                        До: Shineray XY250?

                        Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                        Ето ти един Поларис Спортсман.с 400 лева по-скъп от Шинерая.Какво повече искаш. http://www.mobilen.bg/51252252380621485

                        П.С. потърси и в др сайтове не само тук.
                        Да ето Една обява... Като му гледам състоянието в което е ще пръсна още някой лев...

                        Калоян Мартин за правилна поддръжка няма какво да говорим, то е ясно че ше го гледам по добре от мен, ти какви ще кажеш за веригата, пада ли често, как се слага?
                        Какво може да се подобри, "побългари" за да е по здраво

                        Има някъде в раздела една тема от преди доста време в която едни пичове изпробваха посоченото АТВ и отзивите бяха много положителни...

                        Накрая май пак ще остана на сухо с мечта за АТв и ще ходя да пръскам пари по АТВта под наем
                        '98г. Mitsubishi Pajero II 2.8tdi Super Select къса база фейслифт
                        '95г. Mitsubishi Pajero II Super Select къса база - за "лек" offroad - coming soon :)
                        И разни BMW-та...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Shineray XY250?

                          Колега аз не мога да ти кажа вземай го или не... Просто мога да ти кажа, че аз съм доволен от това което получих за парите който дадох! Както казах до сега за малко повече от 1500 км веригата ми е паднала само веднъж... Веригата се натяга редовно, оптегача ми си е наред (не бих казал че е износен) и нямам никакви сериозни проблеми... Имам дребни проблеми който си решавам лека полека... Пак казвам че за парите който даваш е прилично. Изобщо не се нашивай с тези стари бръмтий на по 5-7 или 10 години. Дори и нещо да се развали ремонта в повечето случай е смешна сума.
                          И все пак ти си реши няма ли да ти е по-добре да караш нещо (било то и китайско) или да не караш нищо И все пак си предвиди някой лев, било то гуми че трябва да се сменят (тези оригиналните имай напредвид че са доста зле...), било то нещо малко по него, но части много и в наличност и то при ниски цени Другия вариянт е малкоупотребяван ако си фен и можеш да си позволиш (сам да си го вкараш в час). Това беше от мен няма повече да се меся тук!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Shineray XY250?

                            Двигателя е здрав,на повечето китайски атв-та но да вземем да поговорим за остналите части ОТ-ДО всичко е боклук!
                            [B]Honda 450R
                            Kawasaki 450R -продава се!
                            Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Shineray XY250?

                              Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                              За първо авт и може би последно, недей се заблуждава от цената. Това авт може само да те откаже от тоя спорт, повярвай ми
                              това са глупости
                              Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                              Имам един приятел който имаше Шинерай 250.На всяко каране поне по 3-4 пъти му пада веригата.Човека слага някви работи за да не пада ама тя си продължава да пада.И най-накрая се ядоса и взе ,че го продаде.Затова не го препоръчвам
                              аз пък имам един приятел дето скъса няколко пъти верига на ямаха 660, това значи ли че ямахйата не става /не ми отговаряй/, при твоя приятел има някакъв проблем, най-вероятно лесно се оправя но ако нямате техническа грамотност, може просто да го продадете и заради спукана гума
                              Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                              Колега аз не мога да ти кажа вземай го или не... Просто мога да ти кажа, че аз съм доволен от това което получих за парите който дадох! Както казах до сега за малко повече от 1500 км веригата ми е паднала само веднъж... Веригата се натяга редовно, оптегача ми си е наред (не бих казал че е износен) и нямам никакви сериозни проблеми... Имам дребни проблеми който си решавам лека полека... Пак казвам че за парите който даваш е прилично. Изобщо не се нашивай с тези стари бръмтий на по 5-7 или 10 години. Дори и нещо да се развали ремонта в повечето случай е смешна сума.
                              И все пак ти си реши няма ли да ти е по-добре да караш нещо (било то и китайско) или да не караш нищо И все пак си предвиди някой лев, било то гуми че трябва да се сменят (тези оригиналните имай напредвид че са доста зле...), било то нещо малко по него, но части много и в наличност и то при ниски цени Другия вариянт е малкоупотребяван ако си фен и можеш да си позволиш (сам да си го вкараш в час). Това беше от мен няма повече да се меся тук!
                              не искам да започвам пак спора, само ще кажа сам си прецени, и имай предвид че хората които казват не си взимай не карат такова, Калоян кара такъв модел и аз му вярвам повече. Японските са по-добра израбботка, вървят повече и са с пъти по-скъпа поддръжка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X