Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha Wolverine 450 питане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha Wolverine 450 питане

    Здравейте момчета имам следния въпрос:

    Искам да си купя горепосоченото атв, където ми казаха, че 450 куниковите вървели доста добре и не много по- зле от 700 и 800 кубиковите машини поради не мога да си спомня каква причина, но ускорявали много хубаво! Та въпросът ми е като издържливост на двигателя- това няма ли да се отрази негативно върху живота на мотора? Имам предвид за да върви толкова много, а да е с малка кубатура, това не е ли предпоставка за по- кратък живот на двг???

  • #2
    До: Yamaha Wolverine 450 питане

    Който ти е казал че 450тките вървят много, по вероятно е имал в предвид спортните АТВ-та само с задно и скорости поради ниското им тегло. Wolverine-a е автоматик с 4х4 по избор и не може да се сравни с 700-800 кубиковите работни 4Х4 модели.
    Машината иначе е добър избор за начинаещ, нещо по средата между спортно и работно, двигателя е надежден и доста пъргав.

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha Wolverine 450 питане

      Не то аз не съм съвсем начинаещ, защото доста съм карал и то само мощни модели, но не ми се дава зверска сума за първо лично атв, а и не може да се каже, че съм професионалист също- така че 450 кубика 4х4 мисля да бъде!

      Иначе досега съм карал Can-Am Outlander 800 Max-XT, Renegade, както и R моделът, но първия ми досег беше с DS250 кубика глупост колко съм закъсвал с нея не е истина!

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha Wolverine 450 питане

        един приятел има такова, останал съм с добри впечатления, много е лесно за каране, по-спортно е на усещане от ренегад и подобни, по-леко, по-ниско, цяла задна ос, частите са евтини,харчи малко. недостатъци според мен са ширината/ трябват фланци задължително ако искаш да ръчкаш/ и размера на гумите и джантите, с по ниски и широки гуми ще е по вървежно

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha Wolverine 450 питане

          Първото ни АТV беше същото,карахме го на двойна езда,къде ли не сме го вкарвали.Много корава машина,по ниска от останалите 4-ки и много устойчива на странични наклони.С две думи това е едно стандартно АТV,което може да се кара от всички с лекота.
          sigpic

          Коментар


          • #6
            До: Yamaha Wolverine 450 питане

            добре момчета... триумя се между следните модели:

            Кавазаки KFX 450 или 700 кубика
            Ямаха YFZ и Wolverine! Знам че едно с едно нямат нищо общо, но ако имате избор между тези 3 модела- кое?
            Благодаря предварително!

            Коментар


            • #7
              До: Yamaha Wolverine 450 питане

              написал си 4 две кавазакита и две ямахи/ако съм разбрал/, аз бих си взел yfz 450, най-лек, много тунинг, ръчни скорости и добра слава, но ако не мислиш да караш толкова спортно най-удобно ще ти е второто в моя списък волварина.

              Коментар


              • #8
                До: Yamaha Wolverine 450 питане

                Колега всичко зависи от начина на карането ти.
                За състезанията най-добри са YFZ 450 и KFX 450 от изброените.
                За ендуро мисля,че КФХ 700 е много добър избор.За Wolverina не съм чувал много и затова не казвам нищо.
                Kawasaki KX250F

                Коментар


                • #9
                  До: Yamaha Wolverine 450 питане

                  Ами момчета, много благодаря за обясненията ви, но вече темата е безпредметна, защото реших, че с парите с които ще взема карано атв, на което му е взет страха, си купих Шайнрей и първо че ще ми останат едно кило пари с които мога да го направя по- истинско!!! Пак благодаря!
                  Последно редактирано от Desislav Cekov; 24-09-09, 09:00.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Yamaha Wolverine 450 питане

                    Само искам да добавя към твоята тема. Карам Yamaha Wolverine 450 и мога да ти кажа, че е едно много добро АТВ. Добро е за изкачване на всякакви баири (особено в лепкава кал на 4х4 Не е особено мощно и трудно може да догони 700-800 кубикови АТВ-та (Kawasaki KFX 700 примерно). Много подходящо е за начинаещи.

                    Проблема при Yamaha Wolverine 450 е основно един - доста е скъпо. За тези пари по-добре да си купиш Kawasaki KFX 700, ако можеш да го караш. Иначе и това, към което си се насочил, не е зле

                    Безаварийно каране и може да караме някъде заедно. Предполагам, че ще ходя на 10-11 октомври до Дълбок дол на състезанието.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Yamaha Wolverine 450 питане

                      Като ускорение и максимална скорост до кое спортно атв се доближава?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Yamaha Wolverine 450 питане

                        Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                        Като ускорение и максимална скорост до кое спортно атв се доближава?
                        До никое. Нито и до Раптор 350.
                        Последно редактирано от Jam; 09-04-10, 09:38.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Yamaha Wolverine 450 питане

                          Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
                          До никое.
                          Е поне до Раптор 350

                          Коментар


                          • #14
                            До: Yamaha Wolverine 450 питане

                            Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                            Е поне до Раптор 350
                            и до него не се доближава. Имам такова, много съм доволен, ама не е спортно!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Yamaha Wolverine 450 питане

                              Чакаите малко, имам приятел който има Wolverine 350 и върви на равно с 250 хонда и сузуки съвсем никаква разлика ли да няма.
                              А ти като имаш карал ли си в гората, догонваш ли колегите си, като чета ми се струва, че не става за нищо .

                              П.С задавам толкова въпроси защото съм харесал модела, искам да си сменя АТВ то с такова което да е около 6000лв и автоматик, КФХ не съм карал, но ми се струва силен

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X