Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Polaris

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Polaris

    Здравейте на всички!Напълно начинаещ съм във форума и в избора си на първото ATV.Ще съм много благодарен на всички които споделят опит и ми помогнат при избора.На първо разглеждане из разните сайтове за продажба и информация за марка/модел имам мъничка яснота.Китайско няма да е със сигурност.Спрях се на тези 2 модела на Polaris OUTLAW /SCRAMBLER.Предпочитам да е с автоматични скорости .Навсякъде където четох никъде е срещнах OUTLAW да има вариант автомат.
    Моля,който има опит /наблюбдение за тези модели да сподели .Отворен съм и за други подобни марки /модели .

  • #2
    Минавали са ми през ръцете няколко машини от тази марка. Не и конкретните модели дето харесваш. Не са китайци вярно е, но не са и японци. Средна радост. Трудно снабдяване с части. Включително елементарни болтове и гайки - с инчови резби и номера са повечето. Общото ми впечатление е, че не са премислени добре, но са изпълнени по надеждно от китайците.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #3
      Благодаря за отговора .По твои наблюдения и опит смяташ ,че е по-добре да се оглеждам за нещо японско ли?

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X