Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

    Koлеги мисля да си взема една такава машинка като първа такава , ще може ли да носи 95 кг , не открих нищо за този двигател и за това ви моля ако някой е имал или познава човек с такава да драсне някой ред . Тази болест АТВ ми е отскоро и за всяка информация ще съм ви благодарен .
    GL420, G500

  • #2
    До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

    Двигателя е същия като на моя китаец/по-точно моя е същия като на ямахата/ двигателя е доста стар до колкото знам. В едно списание пишеше че е на 20 години. 2009 ямаха 350 е със същия. Надежден и безпроблемен /такъв се води/ 6-степенна скоростна кутия с задна/тя е слабата част, защото зъбните колела са доста нагъчкани/. Преди този модел двигателя е бил на модела warior. Ще те дърпа екстра аз съм по тежък от теб и цялото ми атв е по-тежко от ямахата/тук не съм напълно сигурен/и си дърпа екстра. С хубави гуми си е перфектно за патеките. Слабо може да ти идва за екстреми с ъгъл над 45 градуса, там се осещат по-малката сила на двигателя, спрямо горните класове.

    Коментар


    • #3
      До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

      Благодаря много колега ,вече не очаквах отговор по темата предположих че съм поредния с тъпи въпроси и го взех на риск без да разбирам и грам от АТВ, доволен съм от избора - а си личи че е гледан от американеца . Имам няколко разходки по плажовете на Варна и все още се уча . Поздрави
      GL420, G500

      Коментар


      • #4
        До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

        Не ти е тъп въпроса защото за този модел няма почти никакво инфо. Днес видях цените на ямаха в едно бг списание и се сетих за темата, ще добавя чеако го взимаш ново, най добре да е 450, разликата е около 1000 лв. което при положение че даваш 15 000 не е кой=знае какво. Сигурно затова и модела е рядко срещан.

        Коментар


        • #5
          До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

          Първоначално публикуван от valka Преглед на мнение
          Koлеги мисля да си взема една такава машинка като първа такава , ще може ли да носи 95 кг , не открих нищо за този двигател и за това ви моля ако някой е имал или познава човек с такава да драсне някой ред . Тази болест АТВ ми е отскоро и за всяка информация ще съм ви благодарен .
          Извини ме, че чак сега видях темата.
          Купих за сина си такова АТВ. Още, когато отидох да го пробваме ме учуди че много върви това нещо. При добри гуми и настилка ва втора скорост вдига предница. Аз като го карам на равен чер път на 6-та ск. АТВ-то достига макс. обороти и му включва прекъсвача при скорост 105-107 км. по ГПС. Върви почти колкото сток раптор 700 /с това го сравнявам, защото приятелите ми карат такива/. Заради 6-те скорости не се усеща никаква липса на мощност. Единствано в много дълбока Троянска кал се усеща разлика с по-големите машини. Има много добре разпределен въртящ момент още от ниски обороти. По-леко е и пак сравнено с Раптор 700 има по-добър баланс и не забива предница при скок. Не съм имал проблем със задна скорост и изобщо с двигателя на АТВ-то. Сменил съм лагери на задна ос, но те за разлика от 700 са стандартни. Здраво окачване, безпроблемно палене за разлика от кфх 450 и разход сравним с този на раптор 700 т.к. кфх450 гори повече и от раптор 700.
          Ако нещо друго Ви интересува ще отговоря с удоволствие.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

            Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
            Не ти е тъп въпроса защото за този модел няма почти никакво инфо. Днес видях цените на ямаха в едно бг списание и се сетих за темата, ще добавя чеако го взимаш ново, най добре да е 450, разликата е около 1000 лв. което при положение че даваш 15 000 не е кой=знае какво. Сигурно затова и модела е рядко срещан.
            разликата не е 1000 лв. а цели 4500 лв.

            Коментар


            • #7
              До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

              може и да бъркам, така гледах някъде

              Коментар


              • #8
                До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                благодаря колеги , много се радвам на избора си макар че на сърце ми беше 450 YFZ но .... не съжалявам ни най малко , това ми идва даже в повече (нали съм начинаещ ) , здраве да е , по-нататък може и да го сменя
                GL420, G500

                Коментар


                • #9
                  От: До: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                  И аз търся за този модел някаква полезна информация,но не намерих!
                  Искам да знам дали му е скъпа подръжката, и до колко пари може да се намери /втора употреба/!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                    А до колко килограма може да вози yamaha raptor 350 ???

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                      Първоначално публикуван от stavrov Преглед на мнение
                      А до колко килограма може да вози yamaha raptor 350 ???
                      Машината е за 1 човек, дори и да е доста пълен и тежък няма проблем.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                        Значи аз съм на 14 години и тежа 86 кг и съм висок 181 см и ме е страх че нес ъм много силен и не знам дали мога да удържа волана (и от днес тренирам с гири мускула ми е висок 3-4 см а е широк 1-2 може и 3 сантиметра ) а да и ако може да ми кажете как са скоростите на раптора първа на долу а другите пет нагоре като на simson s51 нали??? Благодаря за отговорите предварително !!!
                        Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 28-07-15, 10:54. Причина: на 14 години, вече трябва да си изучил правописните норми..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                          Първоначално публикуван от stavrov Преглед на мнение
                          Значи аз съм на 14 години и тежа 86 кг и съм висок 181 см и ме е страх че нес ъм много силен и не знам дали мога да удържа волана (и от днес тренирам с гири мускула ми е висок 3-4 см а е широк 1-2 може и 3 сантиметра ) а да и ако може да ми кажете как са скоростите на раптора първа на долу а другите пет нагоре като на simson s51 нали??? Благодаря за отговорите предварително !!!
                          Здравей и добре дошъл, раптор 350 е добър избор за младеж на твоите години, стига да го караш отговорно (добре е отначало да си ограничиш газта и да не караш както по клипчетата, които най - вероятно гледаш).Скоростите на рапторчето са точно като на s51, с тази разлика че влизат може би по-лесно . Винаги има умора от каране, това не бива да те притеснява.Хубаво е да тренираш и с гирите, но карането на атв изисква по-скоро упражнения за издръжливост, а не за мускулна маса. Успех и не забравяй с покупката на атв, да си купиш и екипировка.
                          Non scholae sed vitae discimus.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за Yamaha Raptor 350 - 2005

                            Здравей сега по точно мама и тати събират пари за атв-то и екипировка щото сега правим басеин които се копае и е много скъпо излиза около 20 бона със плочки вода лепило машините за копане и горивото и маслата и всичко ние го плащаме какво искам да кажа че вече сам 79 кг за упражненията за издръжливост какво имаш предвид и ако може да ми дадеш клип или неща за тези упражнения от 1 седмица тренирам във фитнес !!! а да и ако можете да ми кажете колко гори един мои приятел ми каза че гори 2/100 ако е вярно не гори нищо даже за атв което е 35 коня и можели да се возим двама на раптора ада какво масло да ползвам за раптор 350 ? Благодаря за отговорите на всеки един колега които отговори

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X