Обява

Свий
Няма добавени обяви.

съвет за атв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • съвет за атв

    Здравейте бихте ли ми дали съвет за марката Shineray XY200STIIE-B 200 кубика с Регисртация в КАТ за двама, кажете нещо повече за нея известна ли е или не???
    [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
    [/COLOR]

  • #2
    До: съвет за атв

    Според мен това е една от най-известните ако не кажа и най-известната Лично аз смятам следващото ми атв да е токова.Мисля че като се вземе напредвид че е китаец е супер!
    Чух че имат много здрави двигатели,но веригата била голямо менте.Трябвало след кото си купиш такова веднага да я смениш.Лично мене ми харесват
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      До: съвет за атв

      аз съм начинаещ в този занаят с един колега сме им хвърлили око да купим по едно и затова питам дали е известна марката и какви са отзивите че тези дни чакат само да им звъннем и ги пращат.
      [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
      [/COLOR]

      Коментар


      • #4
        До: съвет за атв

        Колега сподели каде ги има тези атв-та.

        Коментар


        • #5
          До: съвет за атв

          Чесно казано иммам от месец 110 цц китайско АТВ и съм на 13 години
          Сетих се за още нещо!Бойко от форума има такъв!Ще му пусна лс да даде светлина в тунела
          Non scholae sed vitae discimus.

          Коментар


          • #6
            До: съвет за атв

            От китайците "съществуват" две марки : Башан и Шинерай, но все пак трябва да се има предвид че са китайци . Сашо (misti) от форума продава Шинерай, ако искаш говори с него.
            M.Minassian

            Коментар


            • #7
              До: съвет за атв

              Първоначално публикуван от mardik Преглед на мнение
              От китайците "съществуват" две марки : Башан и Шинерай, но все пак трябва да се има предвид че са китайци . Сашо (misti) от форума продава Шинерай, ако искаш говори с него.
              Бе колега нещо се затруднявам с търсенето на ,,Сашо (misti),, или нямам чак такива права да го намеря или нещо не пиша като хората.
              [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
              [/COLOR]

              Коментар


              • #8
                До: съвет за атв

                Първоначално публикуван от antonio_83 Преглед на мнение
                Бе колега нещо се затруднявам с търсенето на ,,Сашо (misti),, или нямам чак такива права да го намеря или нещо не пиша като хората.
                Здравей. Имаш правата,но ако не ме лъже паметта името тук му е нещо от сорта на petkov`atv ,а може и да се лъжа. Преската се е объркал аз нямам шинерай,а башан, но както каза мардик това са 2 те най- надежни китайски марки. Зависи от късе си,също мога да те свържа с човек,който продава шинерай. За София и Велико търново става дума.

                ПП> Сега видях,че си от Перник. Близко си !
                [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                Коментар


                • #9
                  До: съвет за атв

                  http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=13383 прочети тази тема , ще ти е полезна и имай в предвид, че 200 сс е слабичко зависи и как искаш да го караш ако е за гората, а не да се развозваш из квартала ще ти трябва нещо поне малко по сериозно, а по сериозните нямат регистрация/както и всичко японсо и по-висок клас/

                  Коментар


                  • #10
                    До: съвет за атв

                    ATVvarna.com провери в този сайт. Той е на Сашо.
                    M.Minassian

                    Коментар


                    • #11
                      До: съвет за атв

                      Първоначално публикуван от mardik Преглед на мнение
                      ATVvarna.com провери в този сайт. Той е на Сашо.
                      видях го аз точно от там му хвърлих око на едното
                      [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
                      [/COLOR]

                      Коментар


                      • #12
                        До: съвет за атв

                        Първоначално публикуван от BoYkO Преглед на мнение
                        Здравей. Имаш правата,но ако не ме лъже паметта името тук му е нещо от сорта на petkov`atv ,а може и да се лъжа. Преската се е объркал аз нямам шинерай,а башан, но както каза мардик това са 2 те най- надежни китайски марки. Зависи от късе си,също мога да те свържа с човек,който продава шинерай. За София и Велико търново става дума.

                        ПП> Сега видях,че си от Перник. Близко си !
                        давай че варна ми е по далече на скайпа ще ти оставя телефона си.
                        [COLOR=#000000]не е важна скоростта, а е важно да стигнеш навреме!!!:wink:
                        [/COLOR]

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X