Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha 350 Banshee

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha 350 Banshee

    Мераклисал съм се на такова атв,някой който е имал такава машина ще споделили нейните + и - .На мен лично ми се вижда горе долу добра машина би трябвало да върви 350см3 2-тактова споделете ваще мнения.

  • #2
    До: Yamaha 350 Banshee

    Мотора е към 80 коня 2 тактов
    Плюсове:Рязко и мошно
    Минуси:2 тактово трябва да се слага масло,гори много защото е със 2 карбуратора,отвратителен звук.
    Надявам се да съм бил полезен.
    Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
    Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha 350 Banshee

      Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
      Мераклисал съм се на такова атв,някой който е имал такава машина ще споделили нейните + и - .На мен лично ми се вижда горе долу добра машина би трябвало да върви 350см3 2-тактова споделете ваще мнения.
      Вече има такава тема!!! Използвайте търсачката на форума за да откриете търсената от вас информация !

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...hlight=Banshee

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha 350 Banshee

        Мотора е към 80 коня 2 тактов
        леле това от къде го извади сигорно от някой тунинг сайт 80 коня ако се докарат на банши това означава много много тунинг и пари в оригинален вариянт баншито е 50 конски сили!

        Минуси:2 тактово трябва да се слага масло,гори много защото е със 2 карбуратора
        предполагам си имал такова и говориш от личен опит за харча защото аз съм много доволен карал съм такова един сезон в сравнени с кфх-а направо мирише бензина а колкото до маслото да слагаш го в бензина но нямаш масло в картера така че при честите смени на маслото на 4-тактовите атв-та мисля че излиза едно и също като пари

        отвратителен звук.
        НЯМА ПО ГОТИН ЗВУК ОТ ТОЗИ НА БАНШИ В ОБОРОТИ!!!



        колкото до това как се държи това атв определено не е за Ендуро каране, няма задна и е доста експлозивно атв, за крос е доста подхдящо и близо 20 години е легенда неподено в крос шампионатите за мен това е една уникална машина с радост бих си взел едно такаво като 2-ро атв ак имах място къде да го държа
        Николай Гогов 0898676912

        НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha 350 Banshee

          Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение
          леле това от къде го извади сигорно от някой тунинг сайт 80 коня ако се докарат на банши това означава много много тунинг и пари в оригинален вариянт баншито е 50 конски сили!
          Ммм, по скоро от mobile.bg

          предполагам си имал такова и говориш от личен опит за харча защото аз съм много доволен карал съм такова един сезон в сравнени с кфх-а направо мирише бензина а колкото до маслото да слагаш го в бензина но нямаш масло в картера така че при честите смени на маслото на 4-тактовите атв-та мисля че излиза едно и също като пари
          А опре ли и до ремонт, в някой отношения по евтино


          НЯМА ПО ГОТИН ЗВУК ОТ ТОЗИ НА БАНШИ В ОБОРОТИ!!!
          И миризмата на масло и неизгорял бензин . 2тактовия мотор или много го харесваш или го мразиш.


          колкото до това как се държи това атв определено не е за Ендуро каране, няма задна и е доста експлозивно атв, за крос е доста подхдящо и близо 20 години е легенда неподено в крос шампионатите за мен това е една уникална машина с радост бих си взел едно такаво като 2-ро атв ак имах място къде да го държа
          Наистина е легенда, но като почти всички двутактови излиза от производство. Определено е за ценители, с манивела е а дизайна почти не е променян 20 год. Не мисля че е подходящо за БГ.
          It's not the Ride, It's the RIDER

          Коментар


          • #6
            До: Yamaha 350 Banshee

            Мисля да пускам на състезанияс него,точно на този модел с спрях защото съм чувал че е много добро за крос.Предполагам че части сигорно доста трудно се намират.Но мисла да рискувам и да си зема едно.Пък ще му мисля за по нататък.Мерси за информацията.

            Коментар


            • #7
              До: Yamaha 350 Banshee

              АНТИМ.Във мобилето го видях но не пишеше че е с тунинг Не съм карал но съм чел.Лично на мен звука не ми харесва(мое мнени).
              Последно редактирано от aksen; 06-02-09, 17:56.
              Honda TRx 700ХХ , Yamaha Raptor 700 SE
              Audi A6 2.5 TDi , Audi Q7 3.0 TDi

              Коментар


              • #8
                До: Yamaha 350 Banshee

                Първоначално публикуван от АНТИМ Преглед на мнение

                НЯМА ПО ГОТИН ЗВУК ОТ ТОЗИ НА БАНШИ В ОБОРОТИ!!!


                100% съгласен и мен ме кара да настръхвам

                Коментар


                • #9
                  До: Yamaha 350 Banshee

                  Първоначално публикуван от shyfx Преглед на мнение
                  Мераклисал съм се на такова атв,някой който е имал такава машина ще споделили нейните + и - .На мен лично ми се вижда горе долу добра машина би трябвало да върви 350см3 2-тактова споделете ваще мнения.
                  В Пловдив до скоро се продаваха две Беншита, ако това ще ти е полезно при покупката. Едното изглеждаше доста запазено. Не съм ходил скоро до този салон но предполагам, че още стоят.
                  Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                  Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                  Коментар


                  • #10
                    До: Yamaha 350 Banshee

                    Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                    В Пловдив до скоро се продаваха две Беншита, ако това ще ти е полезно при покупката. Едното изглеждаше доста запазено. Не съм ходил скоро до този салон но предполагам, че още стоят.
                    Не аз ще си внеса от Италия,имам вуйчо там и съм му поръчал да намери.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Yamaha 350 Banshee

                      Привет на всички. Карам банши от 1996 година. Сегашното ми е трето подред. Наистина не става за преодоляване на скали или за триал, но на асвалт и на вървящи хлъзгави или не пътища с или без препятствия, ако човек може да кара и има сърце, трудно друга машина удържа темпото. Не става също така за пясък, защото е двутактово, но да не забравяме, че вдига 150 км/ч. Ако имате интерес, мога да ви покажа моето и да ви дам да пробвате. Ако имате бензин в кръвта, друго атв няма да ви допадне. Имайл: imprezasti265@yahoo.fr, тел. 0889335119
                      Последно редактирано от АНТИМ; 08-06-09, 15:46.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Yamaha 350 Banshee

                        Първоначално публикуван от imprezasti265 Преглед на мнение
                        Ако имате бензин в кръвта, друго атв няма да ви допадне.
                        И масло,и масло..
                        sigpic

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X