Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kodiak 400 vs. Polaris 700 Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kodiak 400 vs. Polaris 700 Twin

    Седя и се чудя кое от двете да взема.Жената е еднаква,фен съм на Ямаха обаче......Поларис пък са #1.....моля за съвети
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

  • #2
    аз имам ямаха гризли, много съм доволен, но ако трябва сега да избирам сигурно ще взема поларис, всички казват че е No1

    иначе машинката е невероятна, 99г е, купих я 2ра ръка и по цяло лято я карам през едни ниви, зимата е снегорин, дърпал съм 500кг ремарке 5 км офроуд уникално никога не се е чупила не ме е оставяла
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Аз сам за Яма-та
      Поларис-а е тежък и тромав.

      Коментар


      • #4
        Абе чета че Polarisa се чупел много,което за БГ е относително.Кой знае какви стари кошници са примерите.Yama-та ме кефи ама ми е малко малка......400cm3, а като знам мотора как ми омаля за един сезон.....Go Go, с тоя джип каде намираш време и за каручката
        IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

        Коментар


        • #5
          Ами що не си вземеш 450 на Kodiak 4х4

          Коментар


          • #6
            вземи си гризли 600сс или новото то май е 650сс, тия 400 ще ти омалеят на второто каране

            иначе АТВто го ползвам защото имам едно ранчо и понеже е далече и немога да карам джипа до там винаги си държа гризлито в готовност
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от go go go
              вземи си гризли 600сс или новото то май е 650сс, тия 400 ще ти омалеят на второто каране

              иначе АТВто го ползвам защото имам едно ранчо и понеже е далече и немога да карам джипа до там винаги си държа гризлито в готовност
              go go go нещо май не разбрах,да не казваш ,че гризлито е по проходимо от джипа и то в сегашното му състояние.Или до ранчото се стига по кози пътеки ......
              B+

              Коментар


              • #8
                Има Гризли.....малко е тумбило.....а и е ловджииско.Кодиака е 400 а не 450 и ми се струва малък.....Полариса,така като гледам никой не навива за него е 700......колкото Гризлито по коне......
                IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                Коментар


                • #9
                  Взимай ямахата нищо че е по малко кубици

                  Коментар


                  • #10
                    Аз имам Grizzly,минах и през Kodiak 450 4x4 и през Хонди и Сузукита.Grizzly-to си ги бие всички.Без никакъв проблем е цяла година,е то си беше чисто ново като го взех..

                    Коментар


                    • #11
                      Аз съм с Кодиак 450 доволен съм, но както казах ако можеш взимай Гризлито. Смятам че няма да сгрешиш.

                      Коментар


                      • #12
                        Карам от година Поларис 800.По тежък значително от Гризли-то,но с 2 цилиндров ижекцион,което го прави по подходящ за дълги преходи и високопланинско каране.Обаче Гризлито май все пак си е по добро,по лесно за обслужване и удобно за каране в нашите условия!

                        Коментар


                        • #13
                          !

                          Ooo....Antoniy, появи се ,два дена се разбихме от каране.Бяхме 4 Полариса от 8 машини,ясно е кое е по добро .Кога ще караме?
                          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                          Коментар


                          • #14
                            Re: !

                            Първоначално публикуван от outback
                            Ooo....Antoniy, появи се ,два дена се разбихме от каране.Бяхме 4 Полариса от 8 машини,ясно е кое е по добро .Кога ще караме?
                            Тук съм си ама във Варна и си немам АТВ-то под ръка,ще съм в София към 22-ри .Ще пържиме яко ,всички са вече засъхнали от мерак.

                            Коментар


                            • #15
                              АТВто е по - проходимо от джип в 80% от случаите, изключение са пътища с дълбоки коловози, много дълбоки и тесни дупки и вероятно още нещо за което не се сещам.

                              и като стана дума за АТВта, някой може ли да ме светне каде да си тапицирам седалката
                              drive alive

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X