Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yamaha Banshee 350

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yamaha Banshee 350

    Здравейте!
    Създавам тази тема за да разбера колкото се може повече за Yamaha Banshee 350. Интересувам се, защото съм се заканил пролетта на 2009 година да си купя атв, което ще го исползвам за разходки и преходи. След няколко дни ще се опитам да ви покажа снимки от месноста по която ще се движа, за да можете дами кажете дали е потходящо за този терен. С две думи терена не е много тежак, няма големи камъни и улеи.
    Чел съм доста теми из форума, но за тази машина нощо несъм срещнал, и ми е много любопитно на какво е способна.
    На мене лично ми допада! до колкото знам е доста пъргаво атв, но незнам технически дали си заслужава.
    Здрава машина ли е?
    Много ли харчи?
    Поддръжката скъпа ли е?
    Но най вече искам да знам на НОВО колко пари струва, и модела от коя година е, има ли по нови? Все си мисля че има огромна разлика в цената между Banshee и да речем Kfx 700 (което е ТОЧНОТО атв за мен, ама няма мангизи )
    Аз съм на 17 години, 185см, 85кг все си мисля че ще ми пасне.
    Много ще съм благодарен, ако всеки който знае нещо за АТВ-то да пише.
    Последно редактирано от Златко_1991; 17-09-08, 17:19.

  • #2
    До: Yamaha Banshee 350

    Във разхода определено има голяма разлика КФХ-а с Баншито. КФХ-а мисля, че е АТВ-то, което гори най-много гориво. Но кубиците на Баншито са два пъти по-малко от КФХ-а все пак.
    '05 Suzuki RM 250

    Коментар


    • #3
      До: Yamaha Banshee 350

      Аз съм карал Ямаха Бластер 200сс двутактов,много кефи,се едно не карам АТВ,а нещо друго.

      Коментар


      • #4
        До: Yamaha Banshee 350

        Първоначално публикуван от naughty_boy Преглед на мнение
        Но кубиците на Баншито са два пъти по-малко от КФХ-а все пак.

        Да, но Баншито е двутактово и е мисля повече коне от КФХа и това го прави доста пъргаво.Само едно нещо не ми харесва в него и това е звука, типичен звук на двутактов мотор.Като мнооого голяма муха звучи.
        KTM 300 2T '96 :twisted:
        KAWASAKI KFX 700 '08

        Коментар


        • #5
          До: Yamaha Banshee 350

          Това ми е любима тема
          Първото ми АТВ бе Банши страшна сила е и търпи зверски тунинги,харчи си бая с 2 карбуратора е + синтетично двутактово масло 30лв литъра си е номер 1 по разход за гориво

          Но сега карам KFX 700...

          Коментар


          • #6
            До: Yamaha Banshee 350

            Първоначално публикуван от GReddy Преглед на мнение
            Да, но Баншито е двутактово и е мисля повече коне от КФХа и това го прави доста пъргаво.Само едно нещо не ми харесва в него и това е звука, типичен звук на двутактов мотор.Като мнооого голяма муха звучи.
            Мене звукът ме побърква направо ( МНОГО МЕ КЕФИ )

            Коментар


            • #7
              До: Yamaha Banshee 350

              Мене ме интересува преди всичко Bansheeto заслижава ли си парите, или е по-добре KFX което е на доста голяма цена, и което сам сигорен че ще си заслужава 100 %, но е двапати по скъпо от Banshee.
              Говоря за цена на НОВО, защото не обичам употребявани неща, а и новото е по сигорно!
              Давайте повече мнения относно Banshee.

              Коментар


              • #8
                До: Yamaha Banshee 350

                Аз лично дълбоко се съмнявам че можеш да намериш ново баншее

                Коментар


                • #9
                  До: Yamaha Banshee 350

                  И аз се съмнявам, но не казвам, че е невъзможно. По-скоро ако живеехме в Щатите по ми се вярва. А по въпроса дали баншито си заслужава парите, въпрос на вкус все пак. Аз лично съм фен и на 2тактовите и имам голям мерак да пробвам такава машина.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Yamaha Banshee 350

                    Външният вид на Банши неми пречи, дори са малко синпатични, звукът също неме дразни, но със два карборатора харчи бая! А и са ниски за ендуро, не че ще карам по тежак терен, но за предпочитане е по-високо.
                    И аз нз на каде да се ориентирам, гледам да е хем по-евтино хем да е добро и здраво.
                    Ако знаете нещо за банши, пишете, защото малко информация има за тях.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Yamaha Banshee 350

                      Има много информация из интернет и по специално в щатските сайтове. Просто у нас не е толкова популярен модел. Попринцип си е кросово атв, затова е ниско.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Yamaha Banshee 350

                        Ново банши все още може да се намери залежало в северна Америка.
                        Но ако караш повече от няколко километра на седмица, бързо бързо ще си стопиш разликата в цената със 700ката в двутактово масло и бензин. Аз лично ако имах избор бих взел банши-то, но това е просто понеже съм луд на тема двутактови. Иначе си е много специфична машина.

                        НО, ако решиш да търсиш мощност, наточването на банши-то ще ти е много по-евтино.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          До: Yamaha Banshee 350

                          Значи няма да е банши, поради простата причина, че разхода ан гориво е , та така че трябва да се ориентирам към нещо друго.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Yamaha Banshee 350

                            Първоначално публикуван от Златко_1991 Преглед на мнение
                            Значи няма да е банши, поради простата причина, че разхода ан гориво е , та така че трябва да се ориентирам към нещо друго.
                            Добра алтернатива е KFX450R и без това е на учудващо ниска цена в момента!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Yamaha Banshee 350

                              това с разхода е легенда няма по голям бензинояд от KFX-а , а цената на ново банши е колкото на нов KFX , че и от горе.
                              иначе баншито ми е страст както казва гоблин звука на 2-тактовата пила особено на баншито което е два цилиндъра ме кара да настъхвам и полудявам дори сега докато пиша

                              P.S
                              Ново банши все още може да се намери залежало в северна Америка
                              в европа се предлага официално в гамата за 2009г.
                              http://www.yamaha-motor-europe.com/p...ure/yfz350.jsp
                              Николай Гогов 0898676912

                              НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X