Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работно или спортно АТВ?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Работно или спортно АТВ?

    Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
    едни новички мъдзили срещу некой сток гуми да видите на кой ще му потрябва лебедка по-напред....
    Извинете за спама , обаче ти няма ли да се научиш да пишеш както трябва ?
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • #62
      До: Работно или спортно АТВ?

      Първоначално публикуван от peichev68 Преглед на мнение
      Извинете за спама , обаче ти няма ли да се научиш да пишеш както трябва ?
      То и аз много не разбрах за какво става дума.....

      Коментар


      • #63
        До: Работно или спортно АТВ?

        Първоначално публикуван от BajIliya Преглед на мнение
        То и аз много не разбрах за какво става дума.....
        Аз долу-горе разбрах , обаче има едно нещо - главна буква му викаме ! Той май не е чувал за правописни правила . Иначе кара на шопски тук там . И за да не е точно спам мнението - ето за какво става въпрос ...



        ... за тези гуми



        Срещу едни оригинални и една лебедка .




        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        08седем9010З60
        MAKE RALLY NOT WAR
        Confidence in Motion

        Коментар


        • #64
          До: Работно или спортно АТВ?

          Разбрах, според мене гумите са много важни и е нормално колегата бионик да споделя опита си от въпросните гуми mudzilla
          Aз съм с тези

          Дават ги за кал и сняг, досега, както казах не съм закъсвал, дори и в тинята на язовира А лебетката като я има, да не ще я махна, зер, да си подрънква там

          Коментар


          • #65
            До: Работно или спортно АТВ?

            Бай Илия на тия гуми и цената им е страшна Тва сузуки съм го виждал преди 1-2 години на мотокроса в с.Васил Левски със теракроса А относно дали спортно или работно зависи много от човека ,на мен лично повече кеф ми прави спортното щото мога да си правя простотий От друга страна зимата си е жив ташак освен да се въртиш пред блока.

            Коментар


            • #66
              До: Работно или спортно АТВ?

              Първоначално публикуван от BajIliya Преглед на мнение
              А лебетката като я има, да не ще я махна, зер, да си подрънква там
              Не знам къде караш, но ще ти кажа защо си я сложих. Закъсах сам в един дъждовен канал с каменни стени и течаща вода. Тук какъвто и да е грайфер няма да ти помогне. Водих после и едно 4х4 - и той не излезе. След като си я сложих поне 3-4 пъти съм се вадил от разни места, както съм вадил и други АТВ-та.
              Ако караш някъде из Плевенско едва ли ще ти трябва, но в планински райони за 150-200 лв си заслужава спокойствието.

              Коментар


              • #67
                До: Работно или спортно АТВ?

                За 4х4 бих казал че лебетката си е необходимост!А и където се казва не я носиш на гърба сизатова че тя си е един голям +
                SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                Коментар


                • #68
                  До: Работно или спортно АТВ?

                  4Х4 може да закъса и то много здраво





                  Тук минах без да затъна със спортно АТВ с много газз

                  Коментар


                  • #69
                    До: Работно или спортно АТВ?

                    Да има го и този момент със спортно атв с по-висока скорост има шанс да не закъсаш в тинята,докато 4х4 понякога затъва опира на "корем" и е дотам..
                    [img]http://195.149.248.189:8080/2009-11-24/78f2b94cbbd899406e619596dcb7df1f[/img]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Работно или спортно АТВ?

                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      Бай Илия на тия гуми и цената им е страшна Тва сузуки съм го виждал преди 1-2 години на мотокроса в с.Васил Левски със теракроса А относно дали спортно или работно зависи много от човека ,на мен лично повече кеф ми прави спортното щото мога да си правя простотий От друга страна зимата си е жив ташак освен да се въртиш пред блока.
                      Ти простотийте си ги правиш и стракторчето така че това не е пречинам/у другото и двамата карате моята мечта някой де н и аз може би ще се пресъеденя към тийм SUZUKI
                      [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #71
                        До: Работно или спортно АТВ?

                        Ако перефразирам една руска поговорка - Колкото е по-проходимо АТВ-то, толкова по-далече трябва да ходиш за трактор...

                        Коментар


                        • #72
                          До: Работно или спортно АТВ?

                          И малко по темата!!!

                          Най-добре е да си ги имаш и двете(аз поне съм така), ако пък им и разбираш, кефа е пълен!!!
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Работно или спортно АТВ?

                            Тачкааа тихо ся тва ,че се търкулнах 2 пъти на троян е от адреналина ама го сефтосах де и коча е прав Но мен лично повече си ме кефи раптора

                            Коментар


                            • #74
                              До: Работно или спортно АТВ?

                              Признавам с 2 ръце, 4х4 може да закъса
                              Машала за снимките, ямаха рейсинг
                              В такива случаи, като на снимките само лебетка няма да те спаси, освен ако не си носиш железен кол и 5 килограмов чук

                              Коментар


                              • #75
                                До: Работно или спортно АТВ?

                                Последно ползвах лебедка(с 4х4), преди седмица! Хванах едно улейче надоло в гората, много яко, ей така да видя къде ще излезе и по едно време пътя свърши, ако нямах лебедка не знам как щях да обърна (Polaris 800 x2-350кг.) Ако пък бях със спортното, щях да обърна лесно, но незнам как щях да изкарвам улея нагоре
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X