Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Начинаещ съм и си търся ATV.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Начинаещ съм и си търся ATV.

    нямам никакво понятие от атв-та но си тарся такова някои може ли да ме посаветва за марка,модел,цена и какво да гледам като си го купувам пален аматъор сам и затова като начало няма изобщо да го напавам таи че ми трябва по скоро учебно атв

  • #2
    До: начинаещ сам и си тарся атв

    Здравйте и от мен,аз мога да Ви предложа подходиащо АТВ,което продавам.Пращам малко снимки,ако те интересува нещо питай!!!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: начинаещ сам и си тарся атв

      Кажи горе долу колко пари си решил да похарчиш, предпочитания работно/спортно също така какви кубици?

      Коментар


      • #4
        До: начинаещ сам и си тарся атв

        Искаш да караш или да ремонтираш и после малко дакараш,тоест китайско за малко пари и много нерви или японско за повече пари ама без нерви.Това трябва ти да го решиш и тогава питай нататъка.

        Коментар


        • #5
          До: начинаещ сам и си тарся атв

          колега,грешките идват с увереноста,каквото и да си взимаш гледай да не е много мощно за начало,но не и твърде слабо,около 300 кубика/зависи и колко си тежък/мисля,че е добре.китайското е торба с късмети,може и да улучиш,а може и добър механик да станеш

          Коментар


          • #6
            До: начинаещ сам и си тарся атв

            от механика си нямам и предства тежа околу 70 кила че и по малко 300 кубика мисля че са добре за сега работно нема да ми трябва и не ми се барника постоянно да го поправям такаче като гледам ко искам май нема да е мнооо ефтино мисля си за някоя ямаха раптор но незнам ако някои има по добри предложения моля...отворен сам от кам идеи така да се каже

            Коментар


            • #7
              До: начинаещ сам и си тарся атв

              Първоначално публикуван от vanko_panaiotov Преглед на мнение
              Здравйте и от мен,аз мога да Ви предложа подходиащо АТВ,което продавам.Пращам малко снимки,ако те интересува нещо питай!!!
              това атв ква марка е и ми кажи всичко за него

              Коментар


              • #8
                До: начинаещ сам и си тарся атв

                Продавам YAMAHA ULWERIN 450 2006 г.,4x4,автоматик тел за контакти 0888 32 83 34-Сашо

                Коментар


                • #9
                  До: начинаещ сам и си тарся атв

                  това атв ква марка е и ми кажи всичко за него
                  АТВ-то е марка Shineray,с четиритактов двигател 200 куб. см.,водно охлаждане.Има склюена ГО за цялата 2008 год.Закупено е през м.юли 2007 год. и е в отлично състояноие.Още като го взимах му премахнах всички китайски части по отношение на окачаване и тампони.Сега е перфектно.Има четири скорости напред и една назад.На скоро го обслужих напълно,като смяната на маслото е с YAMALUBA ,на което литъра му е 40 лв.-половината ми остана и го давам подарък.Също така имам и нови резервни части-амортесьори,курмилни накрайноици и т.н.

                  Коментар


                  • #10
                    До: начинаещ сам и си тарся атв

                    а кажи някаква орантировачна цена

                    Коментар


                    • #11
                      До: начинаещ сам и си тарся атв

                      Първоначално публикуван от vanko_panaiotov Преглед на мнение
                      това атв ква марка е и ми кажи всичко за него
                      АТВ-то е марка Shineray,с четиритактов двигател 200 куб. см.,водно охлаждане.Има склюена ГО за цялата 2008 год.Закупено е през м.юли 2007 год. и е в отлично състояноие.Още като го взимах му премахнах всички китайски части по отношение на окачаване и тампони.Сега е перфектно.Има четири скорости напред и една назад.На скоро го обслужих напълно,като смяната на маслото е с YAMALUBA ,на което литъра му е 40 лв.-половината ми остана и го давам подарък.Също така имам и нови резервни части-амортесьори,курмилни накрайноици и т.н.
                      каква е цената му ?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Начинаещ съм, и си тарся ATV .

                        Според мен Раптора ще ти е много силен,като за първо АТВ.Но всъщност мисла че имаше Раптор 250см3.Ама като за първо АТВ раптор 660 ще ти е доста силен,но ако си търсач на силни усещания и не те е стрях да падаш ти го препоръчвам от личен опит.
                        Последно редактирано от Desislav Cekov; 14-03-09, 22:25.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Начинаещ съм, и си тарся ATV .

                          YAMAHA RAPTOR 66O-600O LV.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Начинаещ съм, и си тарся ATV .

                            аз мога да ти предложа атв тайванско СМЦ 170 кубика мога да кажа че това атв няма ништо общо с китайските ето малко снимки Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:258.9 КБ
ID:5094892

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:262.4 КБ
ID:5094893

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:227.6 КБ
ID:5094894

                            Коментар


                            • #15
                              До: Начинаещ съм, и си тарся ATV .

                              Първоначално публикуван от ivo_djorko Преглед на мнение
                              ...мога да кажа че това атв няма ништо общо с китайските
                              Да наистина доста по грозно е

                              Абе и не гледате ли темата е от февруари 2008... така че по-добре някой да я затвори че от недоглеждане и несъобразяване на някой потребители само разводняват раздела

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X