Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на АТВ и по-специално CAN-AM

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на АТВ и по-специално CAN-AM

    Здравейте на всички,

    Търся мнението на хора с опит в експлоатирането и подържането на АТВ-та и по-специално CAN-AM. Решил съм се да се сдобия с АТВ (най-вероятно ще бъде закупено ново от магазина) и съм се ориентирал към следният модел - CAN-AM Outlander XT 650.

    АТВ-то ще се кара най-вече в равнините и слабо пресечените райони на Добруджа. Също така имам му мераци и в дълбоките снегове, които падат в нашият район.

    Нека, който има опит да сподели, колко са здрави въпросните машини, лесно ли се обслужват и подържат, подходящи ли са за горноупоменатото каране и т.н.

    Който му е на сърце може да предложи и други машини.

    PS: Имам известен поглед над джетовете на BRP и при тях ситуацията, която аз съм наблщдавал е 1 ден караш 5 дена ремонтираш. Надявам се не е така при АТВ машините.

  • #2
    От: Избор на АТВ и по-специално CAN-AM

    Колега,аз наскоро си взех точно такъв модел—650 ,само че дълга база—мах и засега съм много доволен....аз също съм от Добруджа и всяка седмица ходя на лов и го карам яко из кал,сняг,дерета и каквото има...засега съм много доовлен,навъртях му 200 км и нямам никакви оплаквания.само миенето след всяко каране малко ме дразни,че цялата машина става в кал....пиши,ако си вземеш нещо,може да караме заедно....поздрави

    Коментар


    • #3
      От: Избор на АТВ и по-специално CAN-AM

      Първоначално публикуван от ivan88 Преглед на мнение
      Колега,аз наскоро си взех точно такъв модел—650 ,само че дълга база—мах и засега съм много доволен....аз също съм от Добруджа и всяка седмица ходя на лов и го карам яко из кал,сняг,дерета и каквото има...засега съм много доовлен,навъртях му 200 км и нямам никакви оплаквания.само миенето след всяко каране малко ме дразни,че цялата машина става в кал....пиши,ако си вземеш нещо,може да караме заедно....поздрави
      Адаш, аз най-накрая успях да намеря модел, който да е наличен и да ме устройва и след около 1 седмица ще взема звяра - Outalnder XXC 2019. Ти от къде си? Аз съм от Добрич. Дай да си направим една среща идните седмици да покараме заедно.

      Коментар


      • #4
        От: Избор на АТВ и по-специално CAN-AM

        Няма проблеми,пиши на лични да се разберем.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X