Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

    Здравейте колеги помагайте че зациклих съвсем търся АТВ до 4000 лв че нещо не ми се наливат повече средства . Разглеждайки обявите моделите който са в този диапазон са Yamaha Raptor 660 ,Yamaha Raptor 350 ,Suzuki LTZ 400 , Kawasaki Kfx400 , Kawasaki Kfx 700 ,Polaris Predator 500 . Машината няма да се ползва за сериозни преходи поне на този етап но пък никога не се знае за напред какво ще ми забръмчи в главата

  • #2
    От: Дилемата е голяма каво АТВ да избера приема всякаки съвети и предложения

    Ямахата 660 не става, 350 ако си по едър ще ти е малка. Сузуки и кавазаки 400 са еднакви и май най добре се ориентирай към тях. Кавазакито 700 е единствения автомат от изброените и трябва да прецениш каква скоростна кутия искаш. Полариса ако е с независимо окачване ще ти е скъпа поддръжката.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Дилемата е голяма каво АТВ да избера приема всякаки съвети и предложения

      Благодаря за отговора 173 съм висок и тежа 85-90 кг . За Кавазакито карал съм няколко пъти такъв модел хубавоо е че е автоматик и не се занимаваш с превключването на скорости лесно се кара но е по тежко и по опасно поне според мен при падане . За другите модели нямам никакво впечатление

      Коментар


      • #4
        От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

        Еми написал съм ти кое да гледаш. Здрави и непретенциозни са и нямат никаква разлика между Сузуки 400 и същото Кавазаки. Вземи на оглед и някой който разбира от ДВГ и да провери окачването.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

          Приема и други мнения, съвети и коментари докато съм в процес на търцене на АТВ

          Коментар


          • #6
            От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

            Първоначално публикуван от avtoaksesoar.ibg Преглед на мнение
            Здравейте колеги помагайте че зациклих съвсем търся АТВ до 4000 лв че нещо не ми се наливат повече средства . Разглеждайки обявите моделите който са в този диапазон са Yamaha Raptor 660 ,Yamaha Raptor 350 ,Suzuki LTZ 400 , Kawasaki Kfx400 , Kawasaki Kfx 700 ,Polaris Predator 500 . Машината няма да се ползва за сериозни преходи поне на този етап но пък никога не се знае за напред какво ще ми забръмчи в главата
            CAN-AM??
            KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

            Коментар


            • #7
              От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

              над определения бюджет е

              Коментар


              • #8
                От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

                И аз имах тая дилема преди половин година. Отговора няма да ти го дадат колегите. Отговора е в тебе. На колко си години? Имаш ли опит? Темперамент? За какво го взимаш?
                Без значение марката - всички вървят, с всяко едно от тях ще паднеш - неизбежно е - само така ще си усетиш границата. Когато направиш километри, ситуаций, падания, овладееш мощността - тогава вече ще знаеш какво АТВ ти трябва.
                Има и други въпроси които да си зададеш.
                Има ли смисъл в покупката на скъпо АТВ ако си неопитен?
                Имаш ли начин да го транспортираш ако живееш в град?
                Имаш ли информация каква екипировка да си купиш?
                Мога да споделям доста дилеми с които се сблъсках - при всеки отговорите са различни .
                Успех с избора и бъдещата покупка.
                Ако искаш звънни - 0888 493 163
                НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                Коментар


                • #9
                  От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

                  Колега преди месец взех АТВ (китайче БАШАН 200) на децата да се учат с идеята като посвикнат и като си взема АТВ и за мен да караме и прекарваме повече време заедно . Карал съм преди доста време КФХ 700 няколко пъти и от тогава съм запален по това хоби .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дилемата е голяма - какво АТВ да избера, приемам всякаки съвети и предложения

                    За момента на оферта мо изпадат сузуки 400 и раптор 350 даваите мнения за двете машини

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X