Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка АТВ над 500сс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за покупка АТВ над 500сс

    Здрвейте колеги. Предстои ми покупка на атв и имам нужда да споделите + и - на марките и моделите над 500сс.
    За пояснение машината ще се ползва за каране и разходки в планински район и евентуално зимата с гребло.
    Насочил съм се към следните марки:
    ПОЛАРИС,ЯМАХА,СУЗУКИ,ХОНДА.
    Бюджета е около 5-8хил лв

  • #2
    От: Съвет за покупка АТВ над 500сс

    Първо помисли къде ще го държиш и как ще го охраняваш, иначе просто ще ти го откраднат и ще си създадеш само неприятни емоции. За тези пари които си нагласил може да купиш сравнително стара и изтормозена машина.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за покупка АТВ над 500сс

      Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
      Първо помисли къде ще го държиш и как ще го охраняваш, иначе просто ще ти го откраднат и ще си създадеш само неприятни емоции. За тези пари които си нагласил може да купиш сравнително стара и изтормозена машина.
      Не бързай да плашиш колегата, може и да е помислил къде да го съхранява. Разгледах обявите и за под 8к има прилични четворки (500cc 2009 година, дори и няколко 800-тки, там вече състоянието трябва обстойно да се гледа..) Дори и малко по старо да е от 2009 примерно, може да се открие читаво работно атв, те са като спартанци спрямо спортните
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за покупка АТВ над 500сс

        Погледни Yamaha Grizzly 660 или бюджетния вариант ти е Cf Moto. По-масови са и има доста инфо в нета , както и части за тях. За тази цена читав Поларис трудно ще намериш, а и е по-сложна за обслужване машина.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за покупка АТВ над 500сс

          Имам перфектен Поларис 550 EFI 4x4 2010 г. като за теб. Полариса е голям кораб и от всички марки който си изброил е най-огромен.
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X