Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво атв да си зема малко помощ !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво атв да си зема малко помощ !!!

    Здравейте колеги ! значе от 1 месец на мания атв и си мисля за раптор 350 но съм на 14 години и съм 176 см висок и 72 кг и незнам дали ще го одържам вулана аз ще го използвам за разходки из градът и ще возя момичето което аз харесвам най-много ще дигам 90-80 даже 70 ако трябва помислил сам за екипировка и ще си огранича газта за сигорност но незнам кога да сменя скороста например от първа на втора но за поднасяне на завоите имам представа какво трябва да се направи но незнам дали ще се справя ако можете да ми кажете изборат дали ми е добър и помощ за скоростите и поднасянето ще съм благодарен !!! а да ако можете да ми кажете колко гори раптора и какво масло да му слагам ако си го зема според сезона !!!!! благодаря на всички които на пишат отговор и сигорно задавам тъпи въпроси но съм начинаещ !!!

  • #2
    От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

    Зейьено
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • #3
      От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

      Какво искате да ми кажете защото това Зейьено не знам какво означава !

      Коментар


      • #4
        От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

        Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
        Зейьено
        Първоначално публикуван от stavrov Преглед на мнение
        Какво искате да ми кажете защото това Зейьено не знам какво означава !
        Нцъ, синиьо на дзелени тракторчета, да е по-шаренко.



        Виж момче (защото не си ми колега), тук се пише на правилен български език,
        със съответните препинателни знаци и главни букви.
        Прочети общите условия, с които си се съгласил при регистрацията тук.

        Та докато се научиш на това, ще ти се отговаря така.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #5
          От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

          Първоначално публикуван от stavrov Преглед на мнение
          Здравейте колеги ! значе от 1 месец на мания атв и си мисля за раптор 350 но съм на 14 години и съм 176 см висок и 72 кг и незнам дали ще го одържам вулана аз ще го използвам за разходки из градът и ще возя момичето което аз харесвам най-много ще дигам 90-80 даже 70 ако трябва помислил сам за екипировка и ще си огранича газта за сигорност но незнам кога да сменя скороста например от първа на втора но за поднасяне на завоите имам представа какво трябва да се направи но незнам дали ще се справя ако можете да ми кажете изборат дали ми е добър и помощ за скоростите и поднасянето ще съм благодарен !!! а да ако можете да ми кажете колко гори раптора и какво масло да му слагам ако си го зема според сезона !!!!! благодаря на всички които на пишат отговор и сигорно задавам тъпи въпроси но съм начинаещ !!!
          Здрасти.
          Изчакай още малко да навършиш пълнолетие. Тогава ще имаш право на правоспособност да управляваш МПС-та.
          Особено пък в градски условия! Това е моят съвет.
          Успех в учението.

          Коментар


          • #6
            От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

            Събраните парички от баба и дядо инвестирай в:

            Коментар


            • #7
              От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

              Здравей,

              АТВ-то е опасно да се кара със 70 км/ч че дори и с 50. Може да те убие и с 40. 350 кубика не са много но машината е достатъчно мощна за да е опасна.

              Това АТВ, както и повечето са предвидени само за един човек. Момичето което харесваш няма място на него (освен ако не го кара сама).

              То също така не е предвидено за асфалт и за гъзария а за гората / пистата и за собствен кеф.

              Коментар


              • #8
                От: Какво атв да си зема малко помощ !!!

                Подкрепям колегата Дени.
                С тези машини скоростта идва с времето. Карал съм всичко което се движи, но това е различно. Ще ти трябват поне 1-2 сезона . Запозай се с хора/над 25 год/ с някакъв опит.Задължително екипировка.
                НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
                Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X