Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

    Здравейте, на 25 години съм висок 168 см, тежа 75к. и досега не съм имал АТВ, та затова като за първо реших да е китайско.(Моля не ме убеждавайте за Японец, вече прочетох на 120 други места във форума как нищо не става от китайците) Имам приятели с китайски АТВ-та Shineray 250 кубикови и съм решил и аз да си търся общо взето около 250 кубика.АТВ-то ще се ползва за лек офроуд и разходки из гората, нищо сериозно. Бях решил да отделя към 2000лв. за втора употреба Shineray, но в момента което и да харесам по обявите, като звънна все е продадено и попаднах на две фирми или автокъщи, няма значение, които продават китайски АТВ-та. На обявите съответно пише Шинерай или Аеон или не знам си какво но от 100 километра си личи че нямат нищо общо с с посочените марки.

    Първо в OLX попаднах на ето този сайт, намира се в Ихтиман фирмата. - непозволен линк
    Напълно наясно съм че АТВ-тата нямат нищо общо с Шинерай. Разглеждайки снимките видях че на двигателите на тези АТВ-та има табелка Mikilon, проблема е че всички снимани АТВ-та са с въздушно охлаждане, а на MIkilon-a въздушното охлаждане е само на 110 кубиковите, всички нагоре са с водно. Така че това ме наведе на мисълта, че същите хора пордават 110 кубикови АТВ-та, твърдейки че са 200 - 250 кубикови.
    Та има ли някои от форума конкретни наблюдения да е ходил да ги гледа тези АТВ-та, и да ми даде инфо дали наистина подозренията които подбудиха у мен снимките са основателни за лъжата или не, та да не се разкарвам напразно до Ихтиман само за да ги видя.

    Вторите обяви на които попаднах са на автокъща в Дупница наречена Ивана и Цвети моторс. Там нещата са горе долу същите, на обявите написани някакви имена на АТВ-та които не отговарят на реалните модели и спецификации. Отново като сравних снимките на 250 кубиково АТВ от тази обява- непозволен линк , което на външен вид отговаря на Mikilon A64-250 (ето официалния сайт http://www.mikilon.com/product_show.asp?did=62 ), като външност са еднакви, единствената разлика е в това, че истинският Mikilon e с водно охлаждане а този дупнишкия е с въздушно и двигателят, някак си не е същия.... Та търся мнение относно Ивана и Цвети, някои сблъсквал ли се е с тях и техните АТВ-та, защото ми се вижда прекалено да се продават Китайски имитации на Китайски АТВ-та....

    В крайна сметка, ако в скоро време не открия нищо което да ми хареса втора употреба по обявите, ще си отскоча до Варна и ще си купя нов Shineray XT250 за 2995лв. директно от фирмата която ги доставя. Но има и друго не съм наясно с японските модели и дали за тези вече 3000 лв. мога да си намеря нещо японско и читаво 250- 300 кубика втора ръка?

    Благодаря.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 27-02-15, 23:19.

  • #2
    От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

    Ще ти кажа само че, има поне 30 модела Китайски АТВта с 3-4 модела двигатели. Иначе са ги накръщавали каквото им е дошло на ум. Някой модели от цени 2-3 хиляди лв. преди няколко години, сега се предлагат и по 500. Ти сам преценявай. Синът ми имаше Шинерай 350 което се смяташе че е от най добрите Китайци, Нееее, па какво остава за другите.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 27-02-15, 23:19.
    При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

    Коментар


    • #3
      От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

      Първоначално публикуван от crazywiz7 Преглед на мнение
      Здравейте, на 25 години съм висок 168 см, тежа 75к. и досега не съм имал АТВ, та затова като за първо реших да е китайско.(Моля не ме убеждавайте за Японец, вече прочетох на 120 други места във форума как нищо не става от китайците) Имам приятели с китайски АТВ-та Shineray 250 кубикови и съм решил и аз да си търся общо взето около 250 кубика.АТВ-то ще се ползва за лек офроуд и разходки из гората, нищо сериозно. Бях решил да отделя към 2000лв. за втора употреба Shineray, но в момента което и да харесам по оябвите, като звънна все е продадено и попаднах на две фирми или автокъщи, няма значение, които продават китайски АТВ-та. На обявите съответно пише Шинерай или Аеон или не знам си какво но от 100 километра си личи че нямат нищо общо с с посочените марки.

      Първо в OLX попаднах на ето този сайт, намира се в Ихтиман фирмата. - непозволен линк
      Напълно наясно съм че АТВ-тата нямат нищо общо с Шинерай. Разглеждайки снимките видях че на двигателите на тези АТВ-та има табелка Mikilon, проблема е че всички снимани АТВ-та са с въздушно охлаждане, а на MIkilon-a въздушното охлаждане е само на 110 кубиковите, всички нагоре са с водно. Така че това ме наведе на мисълта, че същите хора пордават 110 кубикови АТВ-та, твърдейки че са 200 - 250 кубикови.
      Та има ли някои от форума конкретни наблюдения да е ходил да ги гледа тези АТВ-та, и да ми даде инфо дали наистина подозренията които подбудиха у мен снимките са основателни за лъжата или не, та да не се разкарвам напразно до Ихтиман само за да ги видя.

      Вторите обяви на които попаднах са на автокъща в Дупница наречена Ивана и Цвети моторс. Там нещата са горе долу същите, на обявите написани някакви имена на АТВ-та които не отговарят на реалните модели и спецификации. Отново като сравних снимките на 250 кубиково АТВ от тази обява- непозволен линк , което на външен вид отговаря на Mikilon A64-250 (ето официалния сайт http://www.mikilon.com/product_show.asp?did=62 ), като външност са еднакви, единствената разлика е в това, че истинският Mikilon e с водно охлаждане а този дупнишкия е с въздушно и двигателят, някак си не е същия.... Та търся мнение относно Ивана и Цвети, някои сблъсквал ли се е с тях и техните АТВ-та, защото ми се вижда прекалено да се продават Китайски имитации на Китайски АТВ-та....

      В крайна сметка, ако в скоро време не открия нищо което да ми хареса втора употреба по обявите, ще си отсткоча до Варна и ще си купя нов Shineray XT250 за 2995лв. директно от фирмата която ги доставя. Но има и друго не съм наясно с Япоснките модели и дали за тези вече 3000 лв. мога да си намеря нещо японско и читаво 250- 300 кубика втора ръка?

      Благодаря.


      Здравей!По въпросът за "Дупнишките" търговци и всички обяви,на които пише:-Вие само ни наберете и ще ви звъннем...всъщност са те"Ивана и Цвети моторс"!
      От година и половина се запалих много по АТВ и следя постоянно обявите по почти всички сайтове.Тези лъжат безобразно!Продават АТВ-та 110-125сс.за 200-250...Няколко пъти писах коментар на обяви(техни)в OLX,изтриха ги,веднага!Не се занимавай с тях.А иначе "китайците",не са толкова лоши...Имам три-125,150 и 250сс. Караме цялото семейство.Аз обаче ги купих на старо.Не си заслужава парите,които им искат,като нови.Има доста добри екземпляри,на цени от 900 до 1500.Просто следи обявите.Аз карам Scoot 250,който взех изгодно и съм много доволен.А "Шинрай",мисля че предлагат единствено във Варна в момента.Желая ти успех!
      Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 27-02-15, 23:20.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

        Ако решиш да идваш до Варна се обади,близки приятели и съседи сме със собствениците на тази фирма.Ще помогна с нещо!!!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #5
          От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

          Какво се учудваш, точно ментетата на ментетата, произведени в китайски гаражчета придават този така незабравим спомен за всичко китайско.

          Коментар


          • #6
            От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

            Погледни тези обяви :
            Непозволени линкове
            Долу горе в твоя ценови диапазон са . Бластера ако е читав е много мощно АТВ . Карал съм един два пъти такова просто е страхотен кефа и усещането но е 2Т и е доста рязко. Не съм ходил на оглед на нито едно от трите просто съм попадал на обявите дано съм ти бил полезен.

            Модератор: При регистрирането ви в портала сте приели правилата, моля спазвайте ги!
            Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 27-02-15, 23:22.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

              За да се консултирате относно АТВ можете да качвате негови снимки или скрийншот от обявата.
              Non scholae sed vitae discimus.

              Коментар


              • #8
                От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

                Вчера ходих в едно село до Стара Загора да гледам един Zongshen, двигателят беше читвав, но имаше много да се прави по ходовата част и гумите му бяха за смяна, момчето го даваше за 800 лв. но се отказах защото ще ми трябват още поне 300-400 да го стегна. След това в същото село като поразпитах попаднах на един възрастен човек, който има Shineray XY250STIXE, с лупите отпред модела който е и се разбрахме да ходим да го видим на 4-ти понеже го бил закарал в някакво друго село. Човека ми обясни, че е с нов акумулатор, и го е карал само 2 лета да ходи за риба с него, но е сменил всички меки болтове и китайски глупости по ходовата част с по здрави такива. Цената която ми обяви е 1650 лв. с два комплекта гуми, освен това е с регистрация АТВ-то и е напълно законно, не че ми пречи на мен, защото няма да го карам по пътищата. Колега bascho, ако можеш да ми пратиш линковете, които е изтрил модератора на лично съобщение, ще съм ти благодарен.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

                  Взех си ATV, китайско MDL GA 011 5, 200 кубиково с водно охлаждане, регистрирано, с платен данък и застраховка. Благодаря на отзовалите се.Ето снимка:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a7451154o.jpg
Прегледи:1
Размер:50.9 КБ
ID:5646150
                  Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 03-03-15, 22:02.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ относно фирми и автокъщи продаващи китайски АТВ-та

                    Честито, много безаварийни километри, и не забравяй протекторите!
                    Non scholae sed vitae discimus.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X