Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV за сина ми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV за сина ми

    Намерих едно ATV за сина ми ще му е първо той е на 13 1.56 висок ето и линк за ATV-то не разбирам много от тези неща ако може да ми помогнете за избора ето го и линка : непозволен линк
    моля да ми кажете дали си струва или не

    Модератор: При регистрация, моля четете правилата освен за регистриране, а и за публикуване на нови теми в даден раздел (ТУК и ТУК), темата е залепена и трудно се не вижда!!! Първо АТВ - въпроси и отговори.
    Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 17-02-15, 21:14. Причина: ..

  • #2
    От: ATV за сина ми

    Колега,това не е детско,а даже бебешко...Мятай го на някой 250 сс!Спъваш го,и като посвикне полека полека му го отпускаш...Тоя бръмбър ще го изхвърли след второто каране...
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

    Коментар


    • #3
      От: ATV за сина ми

      Не знам какъв е този "бръмбър", защото линка е заличен, но на сина ми, когато беше на 7 години му купих ямаха раптор 350, което вървеше ужасно много за кубатурата си, а като беше на 9 му купих кавасаки кфх450р, което кара и до днес, когато навършва 16 г. Така, че смело. А ако не е карал АТВ на всички АТВ-та газта с болт се ограничава до необходимото и като посвикне се отпуска.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        От: ATV за сина ми

        Бързо се свиква с ATV-то. Особено при децата този процес е много бърз. 5, 6 карания му трябват за по няколко часа и ще го върти и кара на две гуми без проблем По-добре му вземи нещо кодето няма да го хвърли след веднага след това. 250 cc - 350 cc

        Коментар


        • #5
          От: ATV за сина ми

          Здравей ! аз съм на 14 години и на сина ви препоръчвам yamaha raptor 350 препоръчвам ви го щото може да затегнете газта с болт но раптора не харчи много 2/100 нищо че аз нямам такова атв но много искам такова но един приятел от моя град кара такъв от 4 години и е предоволен !!!

          Коментар


          • #6
            От: ATV за сина ми

            Аз съм на 38 , а сина ми е на 11 и е 40 кгр . Вече подкара КФХ-а .Има си страх , но се отпуска доста бързо та се налага да му дърпан юздите. С правилен контрол - не виждам смисъл от малко 100-200 кубиково. Важно е да се научи да кара в група.
            НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
            Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X