Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

    поздрави от МОРЕТО.
    на майтап спечелих едно ATV от Е-bay DE.
    Моля за мнение заслужава ли си парите,защото засега не съм срещал такъв модел. Какво производство е ?

    Artikelnummer: 160170354824

    GROSSES ATV QUAD 250CCM Modell 2007 IM 300´ER RAPTOR DESIGN MIT 2 PERSONEN STRASSENZULASSUNG, EEC COC, Wasserkühlung, Breitreifen auf Tiefbett Chromfelgen, ALU Nervbars
    250 cm3
    12 kW

    1500 евро ??????

  • #2
    До: ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

    ами принципно щом си го спечелил, трябва да го купиш. ако не го направиш продавача ще ти остави негативен фиидбак, защото за него струва пари да го пусне този търг и ти като не му го платиш той ще трябва да го пусне пак и така ще изгуби пари, а като ти остави негативен фиидбак след това трудно ще го оправиш, защото повечето продавачи, както и аз, не бих продал нещо на човек който има само два фиидбака от който единия е позитивен другия негативен.

    Коментар


    • #3
      До: ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

      това ми е ясно - доста неща съм купувал....
      По-скоро въпроса е "ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ПАРИТЕ? ".
      Какви му са + ........

      Коментар


      • #4
        До: ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

        Нищо не разбирам от немски, но като пише "RAPTOR DESIGN" ми е ясно, че става дума за някакво менте, най вероятно китайско и ако е така моят съвет е да не го купуваш поради 2 причини:
        1. Всичко китайско е много не надеждно, т.е. чупи се постоянно и на най невероятни места;
        2. Китайските около 250 см2 с водно охлаждане в БГ струват около 2600 лв. ако са без хомолгация за движение по пътищата, а ако са с-3000лв. Цената на твоето 1500евро +транспорт сигурно-значи е скъпо;
        а сетих се и трето
        3. Тези, които ги внасят в Бг. от Китай тъй като никон не ще да им ги купи осигуряват сервиз и гаранция, за да си мислиш, дал съм 2 000 лв, ама поне 1 г. е гаранционно, а после и да го хвърлиш повече от 2 000 лв. не губиш. А това което го купуваш кой и къде ще го обслужва?

        А трябва да го купиш, тъй като си подал оферта и е коректно да го платиш, независимо колко си се набутал.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          До: ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

          за китаец не изглежда зле пари няма да изкараш но може и да не загубиш всичко зависи от транспорта,изискай на всяка цена докумет/сертификат ЦОЦ/за регисрация гледам има мигачи,иначе са се постарали има ляти джанти с асфалтови гуми амортесьори с компенсатори гърненцето има вид абе да се возиш по асфалта става ама забрави за гората успех
          Николай Гогов 0898676912

          НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

          Коментар


          • #6
            До: ДА ГО ВЗЕМАМ ЛИ ?

            Абе това сигорно ли е че е китайско? Ако е е от по хубавите. Все пак това е Германия там не се вниса всичко. На мен ми се струва че става за тия пари даже и за търговия.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X