Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Can am outlander 800 покупка съвети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Can am outlander 800 покупка съвети

    Здравейте колеги ще ходя да гледам едно АТВ Can am outlander 800 MAX LTD 2009г.

    Искам съвети какво трябва да гледам при покупката.

    До колкото рабрах има само фактура за покупка... достатъчна ли ми е като документ ?

    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Can am outlander 800 покупка съвети

    Така или иначе неможеш да го регистрираш - така че каквото и да ти дадат все тая...иначе има колега от форума който има Can Am и той може да ти каже повече - пиши му...http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=31978

    Коментар


    • #3
      От: Can am outlander 800 покупка съвети

      [QUOTE=offroad_transporter;2612255]Здравейте колеги ще ходя да гледам едно АТВ Can am outlander 800 MAX LTD 2009г.

      Искам съвети какво трябва да гледам при покупката.

      До колкото рабрах има само фактура за покупка... достатъчна ли ми е като документ ?

      Когато купувах моя си го оглеждах както като купувам кола,изпробвах всичко дали му работи вкл 4х4 и се ослушвах за странни шумове като прихлопване и стържене,не трябва да имаш никакви такива шумове,изчакай го да загрее и виж дали вкл перката и го огледай хибаво за течове на антифриз и всякакви масла.
      Скоростите вкл малко трудно но това да не те притеснява,при всички кан ами е така,огледай му маншоните и по точно задните защото на мен ми се случи да попадне камък м/у маншона и предпазитела и за един излет го прояде и се наложи смяна.Пробвай и ремъка дали зацепва хубаво и си поиграй с газта,трябва да върти гуми като лудо.Понатисни го от тук и от там за да пробваш укачването,размърдай кормилото ляво-дясно за да видиш за луфтове,поразмърдай щанги и носачи.
      Ей такива неща колега гледах и аз като си купих моето но е нужна и доза късмет.
      Хайде успех и да се похвалиш с новата си придобивка
      Фактурата ми беше достатъчна на мен и даже и не го прехвърлях а само с договор за покупко продажба.
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #4
        От: Can am outlander 800 покупка съвети

        От известно време си мечтая за RENEGADE,и от вашия отговор по темата научих за трудното включване на скоростите при тези машини,бихте ли обяснили в какво точно се изразява този недостатък, и имали някяква причина за него, за което благодаря!

        Коментар


        • #5
          От: Can am outlander 800 покупка съвети

          Здравейте,изразява се в това че доста често като задвижването е напрегнато,например сте спрели по надолнище на позиция "Д" или "Л" и искате да включите на задна ще се наложи паралелно с движението на лоста към "Р" да поклатите атв-то напред и назад докато стоите на него разбира се.Не е някакъв проблем в машината а може би по скоро скоростите му някак си са по плътни.
          Карал съм полариси на който скоростния лост просто си помръдва при движение,и то не само на тази машина беше така,и по някога при скок или някакво по рязко сътресение на машината съчетано с рязко отпускане на газта скоростите изключват,може би и поради тази причина кан ам са си направили скоростите малко по-трудни за включване и невъзможни за изключване в движение или по екстремни изпълнения.
          А кан ам е една чудесна машина и носи много усмивки.
          За Кан Ам и аз като вас си мечтаех около близо 3 години,и нещата някак от само себе си се наредиха така че сега имам този прекрасен Аутлендър в гаража си.
          Наявам се при вас нещата да се наредят скоро и да се похвалите с мечтания Ренегад.
          Поздрави
          Kawasaki GTR 1400

          Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

          Коментар


          • #6
            От: Can am outlander 800 покупка съвети

            Шест годишното чакане приключи,мечтата е реалност,RENEGADE 850 XXC вече е в гаража ми.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-18 17.15.15.jpg
Прегледи:1
Размер:116.3 КБ
ID:5699085

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-18 17.15.28.jpg
Прегледи:1
Размер:108.9 КБ
ID:5699086
            Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 23-01-16, 18:52.

            Коментар


            • #7
              От: Can am outlander 800 покупка съвети

              Честито и много безаварийни!

              Коментар


              • #8
                От: Can am outlander 800 покупка съвети

                Честито, голям красавец със здраве да го си го караш и много да се слушате взаимно!

                Коментар


                • #9
                  От: Can am outlander 800 покупка съвети

                  Уникален браво

                  Коментар


                  • #10
                    От: Can am outlander 800 покупка съвети

                    Честито!
                    Много лачено, красавец!
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Can am outlander 800 покупка съвети

                      Честито,машината изглежда страхотно,чисто ново ли го взе?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Can am outlander 800 покупка съвети

                        Благодаря на всички,машинката е страхотна и с нетърпение чакам да и направя 25 часа за да и приключи разработката и да махнат ограничителя.Междувремено вече е регистрирано.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Can am outlander 800 покупка съвети

                          Леле как мога да го окалям това !!! И в Зундърд няма да го познаят

                          Коментар


                          • #14
                            От: Can am outlander 800 покупка съвети

                            Честито колега,прекрасна машина.Надявам се да видим още снимки и клипове с този красавец!!!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X