Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайски атв-та

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайски атв-та

    Здравейте,

    Гледах един сайт за китайски атв-та shineray, няма да го споделям, за да не става реклама. Става въпрос за дилъри за тези авта от град Варна. Та, някой взимал ли е от тях?

  • #2
    От: Китайски атвта

    Да какво те интересува ?

    Коментар


    • #3
      От: Китайски атвта

      Първоначално публикуван от danchot Преглед на мнение
      Да какво те интересува ?
      Чупят ли се лесно, стават ли за дълъг преход?

      Коментар


      • #4
        От: Китайски атвта

        По-принцип си се чупи меко желязо , за дълъг преход е не добра идея, иначе да въртиш в някое районче стават, но общо взето караш правиш!

        Коментар


        • #5
          От: Китайски атв-та

          Като за начало става, после ще ти писне да го ровиш, защото се чупи, не чак толкова, като някои абсолютни ментета, а ще ти и умалее накрая.
          Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

          Коментар


          • #6
            От: Китайски атв-та

            Ако ти е кеф да поправяш разни неща - да, китайското атв става. (не го казвам с лошо,това е истината) Все пак се продават на някои места и що-годе по-добри части,но пак китайски.

            Коментар


            • #7
              От: Китайски атв-та

              Искам да попитам дали ще се прецакам ако си купя АТВ - Aeon Aero(чисто ново) ,250куб.см , 27к.с , 4-тактово , ръчни скорости ? Питам понеже до сега не съм имал АТВ !?

              Коментар


              • #8
                От: Китайски атв-та

                Първоначално публикуван от ATV. Преглед на мнение
                Искам да попитам дали ще се прецакам ако си купя АТВ - Aeon Aero(чисто ново) ,250куб.см , 27к.с , 4-тактово , ръчни скорости ? Питам понеже до сега не съм имал АТВ !?
                Купи ли колега АТВ.Отзиви
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • #9
                  От: Китайски атв-та

                  Аеон не беше ли корейско или тайванско, нещо такова. Води се уж една идея по здраво. Аз имах две подобни, едното беше 250сс но сякаш под 20коня беше (17-1. За около 2000км нищо не съм поправял, само престягане на гайки и болтове. Не е лошо като за начало, а и частите им са на смешни цени. За лежерна разходка си е екстра.

                  Ето малко действия


                  Последно редактирано от RoadBoy; 07-10-14, 21:49.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Китайски атв-та

                    Недей колега,това атв ще те откаже нацяло от начинанието ти,според мен си търси нещо втора употреба на малко часове и задължително да не е китайско,поне ще караш повече от колкото ще правиш,тези китайските са само един компромис и с тях никога няма да усетиш истинското удоволствие от това да караш атв.
                    Kawasaki GTR 1400

                    Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Китайски атв-та

                      Взех си suzuki ltz 400 и съм много доволен.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Китайски атв-та

                        Браво и честито,много добър избор си направил и със здраве да си го караш без никакви главоболия.
                        Kawasaki GTR 1400

                        Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X