Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АТV 200сс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • АТV 200сс

    какво ще кажете за това атв. заслужава ли си и има ли някой от форума да има такова ? http://www.tatservice-bg.com/moto%20...rta%20atv.html
    Honda CRE 250
    Nissan Patrol GR

    Botevgrad Racing Team

  • #2
    До: АТV 200сс

    и аз моля ако може някой да каже , че съм решил и аз да копувам. Цената му е 3200лв. Нов съм и не разбирам , макар че прочетох старателно всички дискусий за или против китайско... мисля че за човек без опит като мен може би е добре?

    Коментар


    • #3
      До: АТV 200сс

      И аз моля ако може някой да каже , че съм решил да копувам. Цената му е 3200лв. Нов съм и не разбирам , макар че прочетох старателно всички дискусий за или против китайско... мисля че за човек без опит като мен може би е добре?

      Коментар


      • #4
        До: АТV 200сс

        Не знам дали някой има такова. Малко скъпичко идва с тези работи дето е накичено, но сигурно може да се регистрира. Има си и плюсове и минуси. Като съвет мога да ви кажа: гледайте парите дето сте ги приготвили да ги дадете не за разни джунжурии и лъскавини по машината, а за здраво захванат двигател, здрави и удобни степенки, дебела задна ос, здраво захваната и удобна седалка и други такива. Китайските машини така или иначе са трошливи, поне на вид да ви вдъхват някакво доверие. Успех.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X