Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравеите!Искам да си закупя Raptor 660.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравеите!Искам да си закупя Raptor 660.

    На 12 години съм и карам атв от 6 годишен.Карал съм само китайски 125 и 250.Изкам да попитам дали да си зимам Раптор 660 или ще ми е голям? Благодаря!

  • #2
    От: Здравеите!Изкам да си закупя Raptor 660.

    колко си висок тегло, иии слуша ли те главата

    Коментар


    • #3
      От: Здравеите!Изкам да си закупя Raptor 660.

      Първоначално публикуван от vase123 Преглед на мнение
      На 12 години съм и карам атв от 6 годишен.Карал съм само китайски 125 и 250.Изкам да попитам дали да си зимам Раптор 660 или ще ми е голям? Благодаря!
      ако си направиш труда да потърсиш инфо във форума. за конкретния модел ще разбереш че отговора е НЕ, модлеа не е добър и е с множество проблеми, а и ще ти е прекалено мощно

      Коментар


      • #4
        От: Здравеите!Изкам да си закупя Raptor 660.

        Проблемен модел е, както писаха колегите, имат хронични проблеми със стартер и скорости, амортисьорите не са на ниво. Ако можете да заделите малко повече пари си вземете следващия модел Раптор 700. За него гледайте да е с амортисьори с компенсатор и реглаж. Относно дали ще ви е мощен-не вярвам след като от 6 години карате АТВ. Просто трябва да се кара по-бавно и внимателно известно време, докато му изучите "навиците".
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Здравеите!Изкам да си закупя Raptor 660.

          Няма значение дали ще ти е с едните амортисьори или с другите ти си все пак на 12г. и силно се съмнявам че ще са ти необходими толкова тънки настроики въпроса е да не е 660 а 700 при който всички проблеми на 660 са изчистени. Раптор 700 е безпроблемна машина и няма да имаш грижи ако я обслужваш както трябва естествено, и държа да ти кажа че си е капризна от към подръжка и частите не са и евтини но това ти ще си го прецениш. Успех!!! ;-)

          Коментар


          • #6
            От: Здравеите!Изкам да си закупя Raptor 660.

            Много ще ти е мощно,насочи се към 350-300-400 кубика

            Коментар


            • #7
              От: Здравеите!Изкам да си закупя Raptor 660.

              Ако си вземеш 660 или 700, ще трябва да го караш полека, иначе ще ти ''чупи'' ръцете, тоест се губи удоволствието от цялото каране. Затова са те питали и дали те слуша главата. По-добре си вземи машина 350-400 кубика, а по-нататък скачай на по-мощни.

              П.С.- Освен ATV-та, поглеждай повечко учебниците по БЕЛ, че имаш нужда.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X