Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ATV до 7000лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ATV до 7000лв

    Здравеите, отскоро съм във форума и страшно много се запалих за АТВ искам да си купя Японско до 7000лв и даржа да е спортно защото околноста до мене не е за равотно а по скоро за спортно чакам коментарите ви

  • #2
    До: ATV до 7000лв

    дали на тези пари ще се намери раптор 660 или УФЗ 450 или някои хонда или кавазаки плссс пишете

    Коментар


    • #3
      До: ATV до 7000лв

      Колко кубика?

      Коментар


      • #4
        До: ATV до 7000лв

        350 450 660kubika

        Коментар


        • #5
          До: ATV до 7000лв

          уффф да бе верно забравих наи-важното ОТ ПЛОВДИВ СЪМ ТЕЛ.0885877322

          Коментар


          • #6
            До: ATV до 7000лв

            също забравих да ви кажа че АТВ-то ще ми е парво и според вас на голямо ли да се хварлям като ямаха раптор 660 или уфз 450 или 350 баншии на 14.5год сам мерси предварително

            Коментар


            • #7
              До: ATV до 7000лв

              ok сори

              Коментар


              • #8
                До: ATV до 7000лв

                Първоначално публикуван от evolution4x4 Преглед на мнение
                също забравих да ви кажа че АТВ-то ще ми е парво и според вас на голямо ли да се хварлям като ямаха раптор 660 или уфз 450 или 350 баншии на 14.5год сам мерси предварително
                Сина ми е на осем години и кара Ямаха раптор 350 със спортен ауспух, филтър и т.н.т и да чукам на дърво няма никакви проблеми за сега, надявам се и в бъдеще, но това АТВ му е второ.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  До: ATV до 7000лв

                  s_s1 точно едно комшийче на 8-9 години се научи на ямаха кодиак 400 а сега кара кавазаки 700 и не го жали опасни са малките Важното е да са живи и здрави!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X