Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля да ме подпомогнете в избора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля да ме подпомогнете в избора

    Здравейте,от известно време съм запален по ATV-ta.Нов съм тук и почти нищо не разбирам от ATV-ta.Но пък искам да си взема. Колебая се между Suzuki LTR 450 и Aeon cobra... според вас кое е най добре и двете много ми харесват ,но ми позволяват само едно.Моля ви за помощ !!! Благодаря все пак...

  • #2
    От: Моля помогнете .... !!!

    хе хе хе хе няма какво да говориме разбира се Suzukito !!!!!!!!!!!!!!

    Коментар


    • #3
      От: Моля помогнете .... !!!

      Като се говори за Aeon cobra мисля, че се разбира 350 кубиковата версия? Двете атвта са от различни класове. Сузукито превъзхожда във всички отношения тайванчето (Cobra-та), освен в цената. Като цяло LTR-а е една спортна, скъпа машина, която не става за първо атв. Подходяща е за състезателно каране и изисква скъпа и ангажираща поддръжка. Aeon Cobra-та е машина подходяща за разходки и експерименти (не е толкова крапизна (фина от към консумативи и настройки)). Цената е много по - ниска и при нужните документи можеш да я регистрираш. Успех в избора!
      Non scholae sed vitae discimus.

      Коментар


      • #4
        От: Моля помогнете .... !!!

        Най-вероятно човека гледа някви АТВ-та в мобиле и там ги пишат Аеон Кобра и Сузуки ЛТР ама дали Кобрата е кобра и дали Сузукито е Сузуки можем да разберм само ако ни даде линк към обявите. Най-вероятно щом се чуди значи са на близка цена а щом са на близка цена значи ЛТР-а не е ЛТР.
        Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
        Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

        Коментар


        • #5
          От: Моля помогнете .... !!!

          Моля колегата да си поправи заглавието защото не съответства на съдържанието. Преди теми с подобно заглавие се триеха, сега незнам как е.
          Колега тема с подобно заглавие се пуска ако има пострадал човек в гората или паднало АТВ което не може да бъде извадено от дерето или откраднато АТВ преди час-два.
          Не се пуска такова заглавие защото се чудите какво АТВ да си купите.
          Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
          Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

          Коментар


          • #6
            От: Моля помогнете .... !!!

            Съгласен съм колега и с двата ти поста. Относно първия и аз така предположих, но реших все пак да обясня. Може би трябва да направим тема със систематизирана информация, понеже има много хора, които мислят че разликата при Ltz 400 и ltr450 е минимална, а фактически то е точно обратното.Знам че се занимаваш повече с четворки и мисля че и там има какво да се каже. Относно името на темата наистина е неуместно и подвеждащо.
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • #7
              От: Моля да ме подпомогнете в избора

              Първоначално публикуван от Rosen Ivanov 4500 Преглед на мнение
              Здравейте,от известно време съм запален по ATV-ta.Нов съм тук и почти нищо не разбирам от ATV-ta.Но пък искам да си взема. Колебая се между Suzuki LTR 450 и Aeon cobra... според вас кое е най добре и двете много ми харесват ,но ми позволяват само едно.Моля ви за помощ !!! Благодаря все пак...
              най-добре качи линкове както са ти казали колегите, иначе, лтр-а е доста по-добра машина но аеона е по практичен

              Коментар


              • #8
                От: Моля да ме подпомогнете в избора

                Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
                най-добре качи линкове както са ти казали колегите, иначе, лтр-а е доста по-добра машина но аеона е по практичен
                По практичен за какво?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Моля да ме подпомогнете в избора

                  Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                  По практичен за какво?
                  за возене, най-малкото има калници , също така регистрация, автомат е, предполагам и поддръжката е по-евтина

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля да ме подпомогнете в избора

                    Здравейте колеги помогнете ми в избора.Изкам да си купя АТВ за разходки и пътешествия.Но цената.......Максимум 850. Аеон Кобра ми харесва за първо атв.Моля да ми кажете от къде да си купя евтино атв.За кубици около 110 не повече.Моля да ми помогнете.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля да ме подпомогнете в избора

                      Първоначално публикуван от Ventsi65 Преглед на мнение
                      Здравейте колеги помогнете ми в избора.Изкам да си купя АТВ за разходки и пътешествия.Но цената.......Максимум 850. Аеон Кобра ми харесва за първо атв.Моля да ми кажете от къде да си купя евтино атв.За кубици около 110 не повече.Моля да ми помогнете.
                      Наясно ли си че 110 е детско атв и ако си на повече от 12 години ща ти е малко? За тези пари, не мисля че има смисъл изобщо да си взимаш атв, ще ги хвърлиш на вятъра.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моля да ме подпомогнете в избора

                        искам дави попитам коее най евтиното атв 4х4.Най много 2000лв. ида е за двама души.Лебетка НЕ е задължително.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моля да ме подпомогнете в избора

                          Първоначално публикуван от Ventsi65 Преглед на мнение
                          искам дави попитам коее най евтиното атв 4х4.Най много 2000лв. ида е за двама души.Лебетка НЕ е задължително.
                          Не мисля че има такова атв за 2000 или ще е страшна кошница.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моля да ме подпомогнете в избора

                            Ще е чиста случайност ако намериш 4х4 за 2000 лева

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моля да ме подпомогнете в избора

                              4х4 за 3600 лева ,дори е и с лебедка http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...s&slink=66alsj .

                              Колега относно aeon и suzuki ,разбира се че suzuki,но имай в предвид че иска поддръжка,която си е скъпа .Но все пак дай линк за да видим дали това което си харесал дали въобще е suzuki,прати и линк на aeon да видим.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X