Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов съм помогнете

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов съм помогнете

    Прочетох всичко по форума за атв.Моля все пак за по професионално мнение.Аз съм на 29г.100кг 1.78висок,що годе съм технически грамотен.Като начинаещ кое АТВ според вас би било най-подходящо като за първо като определено да е спортно.Ще има дълги преходи,реки,и доста гористи стръмни местности.За сега съм се спрял на kfx450,четох доста за raptor ама май не е много подходящ за мен ако имате някакви предложения и препоръки благодаря
    .Машината която мога да си позволя е до7000лв.

  • #2
    От: Нов съм помогнете

    ltz 400, kfx400, arctic cat dvx400, това е един и същ модел, безпроблемен, здрав, мощност няма да ти липсва никъде, може да си намериш някое в доста добро състояние, за 4000-5000лв. Останалите пари можеш да ползваш за малко тунинг и ще имаш супер машина.

    Коментар


    • #3
      От: Нов съм помогнете

      +1 за ltz400,kfx400 и arctic cat dvx400.Аз карам arctic cat и съм много,много доволен. Те са малко рядкост в България,но за сметка на това има супер много ltz в мобиле. Според мен това е една перфектна машина за преходи и гористи местности.Ще си много доволен.

      Коментар


      • #4
        От: Нов съм помогнете

        Колега ще ползвам темата дано да нямаш нищо против, и аз търся сузана или другите й разновидности искам да е с новите амортисьори - 0896781271 ако имате предложение

        Коментар


        • #5
          От: Нов съм помогнете

          Колега аз имам китайче 4х4 400сс имитация на Big Bear 450cc, и съм около 120кг, мога да ти кажа че ми върши перфектна работа, единственото което мога да ти препоръчам, ако ще ходиш в гората с каквото и атв да си сложиш и лебедка ако нямаш, ако опреш до дърпане ще ти свърши перфектна работа, успех с намирането и покупката

          Коментар


          • #6
            От: Нов съм помогнете

            Първоначално публикуван от Hyper Преглед на мнение
            Колега аз имам китайче 4х4 400сс имитация на Big Bear 450cc, и съм около 120кг, мога да ти кажа че ми върши перфектна работа, единственото което мога да ти препоръчам, ако ще ходиш в гората с каквото и атв да си сложиш и лебедка ако нямаш, ако опреш до дърпане ще ти свърши перфектна работа, успех с намирането и покупката
            Колега за спортно атв, за каквото става дума, ледедката не е ненужна. То и Башан 200сс може да ти върши перфектна работа, но зависи колко работа ти се върши.

            Коментар


            • #7
              От: Нов съм помогнете

              Ами аз съм написал имитация на биг беар ама щом толкова не ти подсказва каква машина е дали е спортна или тракторче Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0080.jpg
Прегледи:1
Размер:116.9 КБ
ID:5554934машинката с червения цвят

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X