Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ в избора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко помощ в избора

    Понеже реших да си зема ATV и се спрях на работния клас, та искам да питам за CFMOTO 500. Предпологам че ще кажете китайски боклук ама все пак ако някои има някакви впечатления моля да ги сподели. И дали могат да се правят някви преходчета или след 5 км. ще трябва да идва платформата. Ако някои продава нещо работно японско или др. моля нека пише. Мерси предварително

  • #2
    До: Малко помощ в избора

    Не купувай китайско според мен. Аз с такова почнах но след месец го върнах като купчина старо желязо. Опитах се да кача вр. Ботев... и замина съединителя, предните амортисьори и откъснах задното окачване и то на черен път.

    Коментар


    • #3
      До: Малко помощ в избора

      Ама със CF Moto или с друго китайско? Защото аз имамчно същото. Вярно, минал съм само 200км., но засега нямам оплаквания.

      Коментар


      • #4
        До: Малко помощ в избора

        С друго китайско

        Коментар


        • #5
          До: Малко помощ в избора

          па ти още в самия въпрос си си отговорил за китайското
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            До: Малко помощ в избора

            то на тази цена на която е това китайско спокойно ще си вземеш някое истинско подобни кубици
            Николай Гогов 0898676912

            НЯМА ИДИОТО - УСТОЙЧИВИ НЕЩА. ПРОСТО ИДИОТИТЕ СА ТВЪРДЕ ИЗОБРЕТАТЕЛНИ!

            Коментар


            • #7
              До: Малко помощ в избора

              Защо пък за китайските има сервизи, резервни части, а и има много място за творчество "направи си сам" и поБългаряване.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #8
                До: Малко помощ в избора

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Защо пък за китайските има сервизи, резервни части, а и има много място за творчество "направи си сам" и поБългаряване.
                Е нямам думи, нека ти се откачи някое колело с висока скорост и да се отрепеш па после си го поправяй в сервизите.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X