Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

    Привет.
    Може ли някой да каже кои са тавйванските марки атв-та в българия ? Качествтото им спрямо китайските и японските , цените им ?
    Аз се сещам само за Аеон.
    Визуално Аеон Кобра ми допада много , чел съм че били доста сполучливи , но и цената им не е никак малка.
    Моля споделете и вашите впечатления.

  • #2
    От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

    Аеон и ТГБ не се сещам за друго, но може и да има, аз съм останал с впечатление че са качествени, но са за леко каране, Двигателите са им слаби като мощност, а окачването като перформанс. Предимство е че имат регистрация ако ти трябва. Зависи ти какво атв за какъв тип каране искаш.

    Коментар


    • #3
      От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

      Има ли Dinly по нашите географски ширини?!

      Коментар


      • #4
        От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

        SMC аз имам такова и сьм много доволен ,двигателя е хонда св 250

        Коментар


        • #5
          От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

          И аз имах SMC Rex 170 и бях много доволен от него. Що километри му навъртях и какви скокове правех с него с тази машина проходих в мотокроса. Моето и си беше доста добре поддържано, но са и много здрави. Просто е супер. Моето беше с ръчни скорости, но приятел имаше E-ton Youkon(нещо от сорта беше) пак 170 и то доста издържа, но имаше малко проблеми с автоматичната кутия. Като цяло мнението ми е, че тези атвта са доста над китайчетата и малко под японските.
          Ето доказателствата
          SMC-то (скокците са изключително грешни и опасни)



          Е-ton-а
          Non scholae sed vitae discimus.

          Коментар


          • #6
            От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

            Първоначално публикуван от Fleetwood Преглед на мнение
            Има ли Dinly по нашите географски ширини?!
            В Букурещ има официялен представител
            Three witches watch three Swatch watches.
            Which witch watch which Swatch watch?

            Коментар


            • #7
              От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

              Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
              В Букурещ има официялен представител
              Smc-то ми е от там. Между другото тези марки атвта са доста разпространени и в Германия.
              Non scholae sed vitae discimus.

              Коментар


              • #8
                От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

                Аз сам човека който имаше Е-ТОН .Останах доволен от него ,но ми правеше проблем в скоростната кутия ,но като го зацепихме да върви само напред нямаше грешка. Василев да та поправя моят Е-ТОН беше 150 кубика.
                [B][IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/images/icons/icon1.png[/IMG] [B]Купувам:[/B] [URL="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=119413"][COLOR=#000066]Купувам фарове за Yamaha Yfz 450[/COLOR][/URL] [/B]

                Коментар


                • #9
                  От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

                  Първоначално публикуван от marto989 Преглед на мнение
                  Аз сам човека който имаше Е-ТОН .Останах доволен от него ,но ми правеше проблем в скоростната кутия ,но като го зацепихме да върви само напред нямаше грешка. Василев да та поправя моят Е-ТОН беше 150 кубика.

                  Имам smc-250 explorer tomahawk.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0224.jpg
Прегледи:2
Размер:151.6 КБ
ID:5427891

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

                    Първоначално публикуван от pirata78 Преглед на мнение
                    Имам smc-250 explorer tomahawk.

                    [ATTACH=CONFIG]516499[/ATTACH]
                    Имам smc-250 explorer tomahawk.Нововнос от Австрия на 2000км.Цената му като ново е била 4800евро.Платих го на 2300лв,регистрирах го.Прави впечатление,че е доста сполучливо.Оставих го на сина ми тинейджър на 16 цяло лято,който как ли не се мъчил да го скапе,но не е успял.Навъртял му 2000км по селските баири,без даже да го измие,а камо ли да провери и долее масло или да намаже веригата.Е пласмасите ги потрошил на доста места,ама ги залепих и нитовах.Търся му заден багажник и 2 задни гуми с джанти за сняг.Търсих в ebay-цената е към 160 лв за багажника.Чудя се дали да не намеря някой майстор тръбар и заварчик,който по схема и снимка да ми изработи.Не съм специалист затова моля за съвет какъв размер и марка задни гуми да му сложа ако падне сняг,предни дали да купувам или и тия на снимката ще вършат работа защото не е 4x4(има ли смисъл да се тръшкам и за предни)?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

                      Лятото беше много сухо и за това е минавал с тези гуми "по баирите". Зимни специални няма (с леки пясъчни), но едни за кал ще вършат работа и за не много дълбок сняг. Ще трябват и предни. Добър майстор винаги ще свърши работа, но никога няма да изглежда като купеното, въпреки че ще е доста по здраво.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

                        Първоначално публикуван от pirata78 Преглед на мнение
                        ...Търся му заден багажник и 2 задни гуми с джанти за сняг.Търсих в ebay-цената е към 160 лв за багажника.Чудя се дали да не намеря някой майстор тръбар и заварчик,който по схема и снимка да ми изработи.Не съм специалист затова моля за съвет какъв размер и марка задни гуми да му сложа ако падне сняг,предни дали да купувам или и тия на снимката ще вършат работа защото не е 4x4(има ли смисъл да се тръшкам и за предни)?
                        Аз бих си купил багажник, не е кой знае колко скъп, за да се занимаваш с майстор, а и той ще ти вземе пари, ако можеш сам да си го направиш по-си заслужава. Гуми задни 100% ти трябват, че с тези няма да можеш и да тръгнеш, кажи какъв рамер са ти сегашните и джантите, за да можеш да почучиш по-точен съвет и най-важното с каква сума би се разделил. Вариантите ти са два, китайски около 100-тина лв и надоло за гума или нещо по-качествено максис или итп от 100 лв нагоре, като най-добрите са по 230 бр., но разликата в качеството е дори по-голяма от тази в цените, особено при зимни условия. Предни ще ти трябват ако искаш да завиваш .

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кои са Тайванските марки АТВ-та в България ?

                          Благодаря за инфото.Ще търся значи 4 гуми за пясък с джанти от китайските.Има един дилър тука във Варна ,който продава китайски атв.Цената била около 100лв на гума с желязна джанта.Днес ще ходя до склада му да видя и за някакъв багажник.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X