Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Информация за АТВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Информация за АТВ

    Колеги ,моля за малко информация за ATV та продавани в автокъща преди Дупница.Казват ми че са немско производство (Берлин)
    Някои имал ли е такова, и дали си струват парите?Става дума за 200сс. Artic Cat .(не оригинален) ?!?! По добри ли са поне от таиванските.
    Просто не знам какво да си мисля,но цените са добри.Не знам дали се разбира за кои атв-та става дума от написаното,но само това знам

    Eто тук могат да се видят :http://motori.cars. знамbg/m36949Натиснете снимката за да я уголемите

Име:atv.jpg
Прегледи:1
Размер:40.9 КБ
ID:5969874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:atv1.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:5969875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:atv2.jpg
Прегледи:1
Размер:42.3 КБ
ID:5969876
    Последно редактирано от Иво Томов; 26-04-12, 21:01.
    Honda CRF 250 X
    Touareg 3.0 TDI

  • #2
    От: Информация за АТВ

    Това са си чисти "китайчета" къв Берлин кви 5 лв. Те немците вече производството на коли го изнесоха извън Германия ти искаш с АТВ-та да се занимават.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      От: Информация за АТВ

      Тайванските са светлинни години напред от тези китайци,а тези които са ги произвели вероятно дори не знаят къде се намира Германия още по малко Берлин.
      Все едно да повярваш че резачките Щил и Хускварна които продават мангалите по 100лв са истински само защото имат съответните лепенки.За 2500-3000лв можеш да си купиш истинско японско АТВ,ще е го караш докато ти омръзне и следващия след тебе и той ще го кара докато му омръзне и пак ще е по здраво от тези на снимката.
      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

      Коментар


      • #4
        От: Информация за АТВ

        Благодаря ви много колеги,няма да се разкарвам до Дупница даже,или ще погледна за нещо японско.
        Проблема ми е че имам лимит от 1500лв. и трудно ще намеря нещо японско читаво за тези пари,другото е че ми трябва за жена(начинаеща) на която и е скучно когато аз си карам моторедката.
        На всички желая безавариен сезон.
        Последно редактирано от Иво Томов; 27-04-12, 13:19.
        Honda CRF 250 X
        Touareg 3.0 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Информация за АТВ

          Преди година и нещо и аз имах същият проблем с половинката,купих и Хонда ТРХ 300.Много готина машинка,тъкмо за начинаещи,и най накрая стана така че аз я купих а тя дори не дойде до гаража да я види а уж голям мерак имаше да идва с мене по балкана.Покарах малко и ми хареса,обаче ми идваше малка тая хондичка и бързо ми омаля,купих си ЛТЗ 400,той пък много ми изморяваше ръцете като карам,продадох всичко и взех един ренегад и вече не се чудя какво да си купя.Та мисълта ми е първо да си сигурен че жена ти наистина иска да кара и после да и купуваш каквото и да било,да не ти погоди някой номер като моята.Но от друга страна вече не мрънка като карам по цял ден,ако се опита да каже нещо само и напомням че съм и купил атв да си го е карала.Успех!
          Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

          Коментар


          • #6
            От: Информация за АТВ

            Разбирам колега,знеш ли не знам защо но ми се струва че скоро ще изпадна в същата ситуациа.Дано да се лъжа.
            Поздрави.
            Honda CRF 250 X
            Touareg 3.0 TDI

            Коментар


            • #7
              От: Информация за АТВ

              Тези атв-та са по-долни и от кисело мляко за 9ст.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X