Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за помощ за избор на АТВ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за помощ за избор на АТВ?

    Здравейте, моля да ми помогнете да си избера АТВ? Аз съм на 23години 188см 95кг и ми трябва АТВ за преходи и за каране уикендите през свободното ми време? Мисля да отделя до 5000лв за машина, но не знам кое ще е най-добрия и най-правилния избор за тази цел за която ми трябва? Също така искам да кажа че съм начинаещ и нямам много добър опит в карането на такъв вид машина! Благодаря.

  • #2
    От: Моля за помощ за избор на АТВ?

    Търсиш японска машина , за 5 бона ще намериш доста читави , всичко над 400 кубика ти върши работа. Аз карам Suzuki LTZ 400 , и съм много доволен от машинката , мека возия , малък харч и безсмъртен двигател. Ако ще е за разходки и преходчета , бягай от 450 кубиковите , там има мощност ама са много сопнати и ще ти къса ръцете постоянно
    Поогледай как са мобилето и карса , па пусни тука някой ред какво си си харесал преди да го вземеш и ще дадем съвет , а и като ще го взимаш задължително някой с теб който разбира !
    Няма кал - Няма кеф !!!
    Suzuki Samurai LJ410 1984
    Suzuki LTZ400 2008
    Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

    Коментар


    • #3
      От: Моля за помощ за избор на АТВ?

      С ръбни скорости или автомат, 4х2 или 4х4?
      Добре е да има задна скорост.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X