Обява

Свий
Няма добавени обяви.

плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

    Гледайки техническите им характеристики са еднакви но на външен вид едното е спортно другото изглежда като работно магаре! Какви са разликите и кое от двата модела е по хубаво?

  • #2
    От: плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

    Ами колега ти сам си си отговорил на въпроса, еднакви са но с различна визия. Със спортната визия като минеш през кравешко гомно всичко пръска по теб а със работното си оставаш чистичък. Общо взето това е най-голямата разлика.
    Сега някой ще изскочи и ще каже, че видиш ли Ренегада имал спортни амортисьори ама аз предварително ще напомня, че от 2010 и Аутлендера има спортна версия със същите амове.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      От: плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

      Ако първо споделиш за какво ще го ползваш ще ни е по лесно да ти отговорим.Общо взето разликите са в пластмсите,и двата модела имат по наточени варианти със по готино окачване и други гъзарийки.Аутландера е по тежък и съответно малко по тромав от Гада,но за сметка на това може да му се сложи голям куфар отзад и скара отпред което е много полезно при разходка с цел пикник и не само.Според мен е въпрос на предпочитание,ако си по спортно настроен взимаш Гад ако ще ходиш с жената на разходка взимаш Аутландера,не че и с Гада няма да можете да отидете на разходка
      Не е важно да влагаш чувства, важното е да чувстваш влага...

      Коментар


      • #4
        От: плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

        Kквато е разликата между S класа и БМВ 5 серия.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          От: плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

          Брат ми каза, че последно е взел Гад 2009г. да се надява ме да излезе читав, на 200 мото часа е нямам си и идея дали са му много?!

          Коментар


          • #6
            От: плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

            Мисля,че за работна машина е нормално.
            Симеон Симеонов - 0878666200
            Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
            Suzuki - A way of life

            Коментар


            • #7
              От: плюсове и минуси между моделите Renegate vs outlander 800r на Can Am

              Първоначално публикуван от zhivko88 Преглед на мнение
              Брат ми каза, че последно е взел Гад 2009г. да се надява ме да излезе читав, на 200 мото часа е нямам си и идея дали са му много?!
              Ако е поддържан кадърно трябва да е току-що разработен.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X