Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой с мнение за Quadzilla 250?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой с мнение за Quadzilla 250?

    Здравейте, колеги!

    В процес на избиране на АТВ втора ръка съм и попаднах на интересно предложение. АТВ Quadzilla 250cc - води се Английско производство, изглежда доста читаво.

    Че въпроса ми е следния - запознат ли е някой с марката и ако да, какво може да сподели като поддръжка (части намират ли се, на какви пари и т.н.) и изработка (колко не-добре са се справили инженерите в проектирането или сглобяването). Благодаря предварително!

    Също, ако някой случайно има някакво читаво предложение около 2000-2500лв (задължително с регистрация), моля да ми драсне 2 реда. По принцип, предпочитам 10 годишно Японско пред ново китайско

    п.с. Под Quadzilla нямам предвид моделите на Suzuki, а Английски бранд Quadzilla. Ето снимка за ориентир.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:quad.jpg
Прегледи:1
Размер:175.9 КБ
ID:5944906
    Още веднъж, благодаря предварително!

  • #2
    От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

    Лично мнение: изчакай с парите готови в чекмеджето. Може да изкочи нещо читаво като застудее времето. И аз бих предпочел 10 годишно BMW пред чисто нова Лада.

    Коментар


    • #3
      От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

      Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
      Лично мнение: изчакай с парите готови в чекмеджето. Може да изкочи нещо читаво като застудее времето. И аз бих предпочел 10 годишно BMW пред чисто нова Лада.
      Значи си против Quadzilla?

      Защото четох доста различни мнения, но като цяло уж ги водят качествени. Пишат също, че се правят в Японски заводи за Английския бранд...

      p.s. Намерих доста читави предложения - 2 X Yamaha и 2 X Polaris-а много добри. Проблема беше, че нито едно от тях нямаше регистрация и/или документи, различни от Фактура...

      Коментар


      • #4
        От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

        Колега , тази регистрация ще те затрудни много , японски атв-та рядко се регистрират. Ако ти трябва нещо за в града повярвай АТВ-то не е най-удачния вариянт , Jam правилно те е посъветвал да скъташ парите и да вземеш нещо истинско което няма да продадеш до месец - два ....
        Няма кал - Няма кеф !!!
        Suzuki Samurai LJ410 1984
        Suzuki LTZ400 2008
        Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

        Коментар


        • #5
          От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

          Първоначално публикуван от x2dz Преглед на мнение
          Значи си против Quadzilla?

          Защото четох доста различни мнения, но като цяло уж ги водят качествени. Пишат също, че се правят в Японски заводи за Английския бранд...
          Не съм против, не бих дал пари за такова нещо.

          А това кой ти го е казал че се правели в япоснки заводи.. спукай му гумите с чиста съвест.

          Наблегни на състоянието на конкретната машина, не на марка-модел. За такива пари няма да имаш кой знае какъв избор. За предпочитане е япоснко, в много краен случай Канадско (Поларис,Кан Ам,Арктрик Кат)

          Коментар


          • #6
            От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

            Първо да благодаря за отговорите, пичове!

            Първоначално публикуван от Jam Преглед на мнение
            Не съм против, не бих дал пари за такова нещо.

            А това кой ти го е казал че се правели в япоснки заводи.. спукай му гумите с чиста съвест.

            Наблегни на състоянието на конкретната машина, не на марка-модел. За такива пари няма да имаш кой знае какъв избор. За предпочитане е япоснко, в много краен случай Канадско (Поларис,Кан Ам,Арктрик Кат)

            Ами това за японските заводи го четох в един Английски форум, където ставаше въпрос точно за този модел. Пишеха хората, че Quadzilla на практика е просто една марка, която пичовете я слагат от маркетингова гледна точка (англичаните), а вече различните модели си ги набавят от даден производители от даден регион (Тайван, Китай, Япония).

            Причината да питам за марката и дадения модел е, че все пак ако го взема отнякъде ще трябва да му набавям чаркове като се счупи нещо

            А относно Polaris съм чувал доста добри отзиви... Ти не ги тачиш много май?

            Първоначално публикуван от Г. Атанасов Преглед на мнение
            Колега , тази регистрация ще те затрудни много , японски атв-та рядко се регистрират. Ако ти трябва нещо за в града повярвай АТВ-то не е най-удачния вариянт , Jam правилно те е посъветвал да скъташ парите и да вземеш нещо истинско което няма да продадеш до месец - два ....
            Причините да избера да си взема АТВ и за в града са доста, но основната е паркирането - живея във Варна и всяка сутрин ми се налага да правя пълни филми с колата, докато най-накрая намеря къде да спра... Просто няма място да се пръдне в Центъра - равносметката е сума ти време (по някога над 30 мин) в търсене на място, бензин и нерви (да не говорим, че дори и след като се набуташ някъде, мястото е толкова малко, че вероятността някоя руса шофьорка да ти отнесе поне огледалото е доста голяма)... От тази гледна точка, с АТВ-то просто си се катеря където искам и толкова. Да не говорим за разхода, както и доста др. фактори.

            Също така, от доста време имам голям мерак да си взема, защото съм карал и ми е супер зарибявка.

            Разбира се, има си и големи минуси спрямо кола, но какво да се прави

            Още като тръгнах да търся ми беше ясно, че трудно ще намеря нещо японско за тези пари, пък още повече и с регистрация, но не се отказвам иии така.

            За момента, най-примамливото предложение е тази Quadzilla, че за това отворих цялата тема - някой просто ако има реален досег с марката / модела да каже 2-3 думи.

            Благодаря отново за отговорите!

            btw Имам по-детайлни снимки и може да ги постна ако някой, който е по-навътре изяви желание да им хвърли по едно око, защото машината е на мнооого километри от Варна и ако реша да отида да я видя и се окаже някоя барака ще е много кофти

            Коментар


            • #7
              От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

              В момента съм със Suzuki LTZ 400 2008ма , и аз мислих да взимам от Англия нещо , че били по-евтини , че били с регистрация , да ама като сметнах разхода а и като добавих шанса да ида и да ми се падне пълен кош направо се отказах и от Добрич се метнах в Русе да го взема моя звяр. Три години карах китайско и повече не ща и да чуя за такива изпълнения. Пусни снимките на това Quadzilla да го видим и от друг ъгъл и добави инфо как ще го докараш до тук и колко пари ще ти излезе че си е трик ...
              Няма кал - Няма кеф !!!
              Suzuki Samurai LJ410 1984
              Suzuki LTZ400 2008
              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

              Коментар


              • #8
                От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

                Първоначално публикуван от Г. Атанасов Преглед на мнение
                В момента съм със Suzuki LTZ 400 2008ма , и аз мислих да взимам от Англия нещо , че били по-евтини , че били с регистрация , да ама като сметнах разхода а и като добавих шанса да ида и да ми се падне пълен кош направо се отказах и от Добрич се метнах в Русе да го взема моя звяр. Три години карах китайско и повече не ща и да чуя за такива изпълнения. Пусни снимките на това Quadzilla да го видим и от друг ъгъл и добави инфо как ще го докараш до тук и колко пари ще ти излезе че си е трик ...
                Здрасти!

                Suzuki-то ти регистрирано ли е?

                Китаеца, който си карал каква марка беше?

                Утре ще ги напускам непременно снимките, но само да отбележа - Quadzilla-та е внесена от Англия, но в момента си е в българия и е с БГ номер. Единственото, което остава е да си я домъкна до Варна

                Чао за сега!

                Коментар


                • #9
                  От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

                  Нито Сузукито , нито китаеца(200 кубика Zongshen(Ненормално корав двигател и уникално кекава рамка и окачване)) имаше регистрация. Сега ще мисля някакъв вариянт да го прекарам че не се издържа вече хич не ни обичат тука в града и само гледат да ни ебн*т ... А Quadzilla-та щом е в БГ тогава проблема е по-малък , вече само частите трябва намериш и това е.
                  Няма кал - Няма кеф !!!
                  Suzuki Samurai LJ410 1984
                  Suzuki LTZ400 2008
                  Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                  Коментар


                  • #10
                    От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

                    Здравейте!

                    Ето снимките, както обещах!
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0223.jpg
Прегледи:1
Размер:158.0 КБ
ID:5315659 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0225.jpg
Прегледи:1
Размер:167.2 КБ
ID:5315660 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0226.jpg
Прегледи:1
Размер:154.5 КБ
ID:5315661








                    А Quadzilla-та щом е в БГ тогава проблема е по-малък , вече само частите трябва намериш и това е.
                    Точно за това пуснах темата - да разбера някой дали има впечатления от марката/модела и дали се знае от къде могат да се вземат чаркове... Но явно в БГ не е толкова разпространена марката.

                    Ако има някой, който разбира повече от двигатели и му се занимава - на третата снимка се виждат две ръждясали тръби... Това голям проблем ли е и как ви изглежда машината като цяло?



                    Също обмислях и да си взема една нова китайка с регистрация и като се счупи нещо - просто го сменям (поне частите са евтини ), но също ми е ясно и че тези китайските е много преувеличено да се нарекат АТВ-та... Какво да се прави, обаче, като не мога да си намеря Японско с регистрация? (което btw за мен е пълен парадокс... Как може машина в перфектно техническо състояние да не може да се регистрира, а полу-разпадната купчина ламарини, държаща се на китайска плюнка да минава през КАТ без проблем, просто заради един документ?)

                    Благодаря предварително!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Някой с мнение за Quadzilla 250?

                      Има ли информация по темата гледам че е отдавнашна.. Имам същото атв и ми трябват части а не знам какво производство е че да търся части...

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X