Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Yzf 450 Vs Kfx 450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Yzf 450 Vs Kfx 450

    Здравейте, както съм споменал по горе става въпрос за тези 2 машини. Моля който е карал някоя от 2-те да каже своите впечатления .... Интересувам се от разхода на гориво

    ПОЗДРАВИ

  • #2
    От: Yzf 450 Vs Kfx 450

    Колега, защо питаш за разхода ?Щом можеш да отделиш около 7 000 лева за такава машина мисля че ще е смешно да питаш за разхода. Във форума има много теми, дори мога да ти извадя таблица, която сравнява по доста критерии 450-ките. Но този форум си и има търсачка.

    П.п Прочете ли правилата, като ти гледам останалите постове и заглавия...
    Non scholae sed vitae discimus.

    Коментар


    • #3
      От: Yzf 450 Vs Kfx 450

      Yfz 450 няма задна.

      Коментар


      • #4
        От: Yzf 450 Vs Kfx 450

        Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
        Yfz 450 няма задна.
        Аз му казах, но щом сме започнали.. kfx-а и KTM -а са единствените атевета (450cc), които имат задна, което ги прави практични за гората.. Ето таблицата, която е леко стара..
        Non scholae sed vitae discimus.

        Коментар


        • #5
          От: Yzf 450 Vs Kfx 450

          KTM 450 XC и Поларис Аутлол също имат задна. Ако искаш сравнение на новата юфз-ка със кфх-а просто няма смисъл Ямахата е класи над Кавата, може много да се пише но ме мързи и няма нужда да се сравнява кон със кокошка, ако си решил да си вземаш Ямахата е твойта машина, за разхода няма да коментирам просто е смешен тоя въпрос, иначе и двете горят малко.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #6
            От: Yzf 450 Vs Kfx 450

            Благодаря, аз търсих из форума и когато имам свободно време все чета!!! За разхода питах за да знам г/д голко горят благодаря ви

            Коментар


            • #7
              От: Yzf 450 Vs Kfx 450

              Добре де ама в тая таблица никъде не видях височината от земята до "коремчето" на АТВ-то. Което мисля че е важен фактор в пресечена местност???

              Коментар


              • #8
                От: Yzf 450 Vs Kfx 450

                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                Добре де ама в тая таблица никъде не видях височината от земята до "коремчето" на АТВ-то. Което мисля че е важен фактор в пресечена местност???
                Като ти е ниско си купуваш по-височки гуми и проблема ти е решен

                Коментар


                • #9
                  От: Yzf 450 Vs Kfx 450

                  Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                  Добре де ама в тая таблица никъде не видях височината от земята до "коремчето" на АТВ-то. Което мисля че е важен фактор в пресечена местност???
                  Явно не си забелязал но в таблицата има поле "просвет" което дава необходимата информация...
                  SUZUKI QuadSport - First on 4 Wheels !!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X