Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2007 Honda TRX250EX

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2007 Honda TRX250EX

    Можи ли някви мнения за 2007 Honda TRX250EX от хора дет разбират,щот аз не сам са качвал на такова чуду а мисля да си зимам....
    Последно редактирано от CrEvl; 25-03-07, 23:11.

  • #2
    Re: 2007 Honda TRX250EX

    Като за първо АТВ е добре

    Коментар


    • #3
      Re: 2007 Honda TRX250EX

      А като за второ:

      Коментар


      • #4
        Re: 2007 Honda TRX250EX

        За модел 2007 не знам, но съм подкарвал предишния (мисля че основната разлика е в дизайна на фара и калниците) и мога да каже че за първо АТВ е много подходящо. Липсата на съединител изключително улеснява карането и помага на водача да се концентрира върху терена и препятствията, от друга страна превключването на предавките изгражда важни навици за следващите АТВ-та в кариерата му. Много е стабилно и леко за управление. Двигателя е изключително здрав и предлага предостатъчна сила за начинаещи, чувал съм че трябва всеки сезон (за щастие при АТВ-тата няма мотосезон) или 2-3 пъти в годината задължително да се прави преглед и ако се налага реглаж на клапани, за други особености не знам. А и клиренса отзад ми се видя доста малък и с оригиналните гуми трябва да се внимава за по-големи камъни по трасето. Друго не се сещам, ако си вземеш такава техника определено ще те държи в напрежение 2-3 месеца преди да я подкараш на 100%, а след това ако не си решил да се състезаваш може доста време да те вози. Моя съвет е (не че съм някакъв експерт) след това не се хвърляй веднага на нещо грамадно като Раптор например, че след час каране като ти откъсне ръцете и ти усуче кръста ще плачеш за хондичката ! Успех.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X