Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на UTV/Side by side ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на UTV/Side by side ?

    Здравейте, моля за помощ при избора на такава машина, никак не съм запознат с такъв вид превозно средство но ми харесва(визуално) и смятам да си купя.
    ЮТВ ще се използва само за разходки в гората, асфалт няма да види питането ми е дали е удачно за двама души и малко багаж да се придвижваме с него по не много хард маршрути.
    Гледах днес на Пловдивския панаир едно такова животно 800см3 но ново цената му е 16к лева, някъде мога ли да намеря втора употреба? Китайски варианти има ли? Изобщо ако може някой да ми разкаже за тези машини ще съм много благодарен

    Благодаря и спорен ден на всички.

    П.П. пробвах с търсачката но, нещо не се справих.
    --------------------------------------------------
    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
    [/FONT]

  • #2
    От: Избор на UTV/Side by side ?

    Колега, като прочетох цената..., и реших твърдо да ти напиша.
    То бива , бива...ама 16 хил. ..и то било уж оригинално..

    Има страхотни модели и зглобки от Китай.
    За цените им, и то на сертифицираните за ЕЕС и регистрации, с отлично качество и гаранция...,
    няма да ги пусна тук...нито за заводите, но на лични ще ти дам оферти от преди един месец...и модели 2010, 2011 ., кубици различни,

    Намери си само някой да ти достави пратката...и после да черпиш..
    СИЛНИТЕ КРАДАТ ОТ ЧУЖДИ ДЪРЖАВИ, СЛАБИТЕ - ОТ СВОЯТ НАРОД !

    Коментар


    • #3
      От: Избор на UTV/Side by side ?

      Първоначално публикуван от pe4en Преглед на мнение
      Колега, като прочетох цената..., и реших твърдо да ти напиша.
      То бива , бива...ама 16 хил. ..и то било уж оригинално..

      Има страхотни модели и зглобки от Китай.
      За цените им, и то на сертифицираните за ЕЕС и регистрации, с отлично качество и гаранция...,
      няма да ги пусна тук...нито за заводите, но на лични ще ти дам оферти от преди един месец...и модели 2010, 2011 ., кубици различни,

      Намери си само някой да ти достави пратката...и после да черпиш..
      Супер много ти благодаря, аз работя в шипингова компания и проблем с транспорта нямам
      --------------------------------------------------
      [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

      Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
      [/FONT]

      Коментар


      • #4
        От: Избор на UTV/Side by side ?

        Ако искаш истинско утв взимай поларис! друга добра марка е Cf Moto които са на по приемлива цена и не са лоши като качества.
        Polaris OutLaw 525 KTM racing

        Коментар


        • #5
          От: Избор на UTV/Side by side ?

          Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
          Здравейте, моля за помощ при избора на такава машина, никак не съм запознат с такъв вид превозно средство но ми харесва(визуално) и смятам да си купя.
          ЮТВ ще се използва само за разходки в гората, асфалт няма да види питането ми е дали е удачно за двама души и малко багаж да се придвижваме с него по не много хард маршрути.
          Гледах днес на Пловдивския панаир едно такова животно 800см3 но ново цената му е 16к лева, някъде мога ли да намеря втора употреба? Китайски варианти има ли? Изобщо ако може някой да ми разкаже за тези машини ще съм много благодарен

          Благодаря и спорен ден на всички.

          П.П. пробвах с търсачката но, нещо не се справих.
          Това което си гледал дори не е скъпо, предполагам нещо японско или американско, китайски има в falconmotors ,но не знам дали си заслужават, цените не са много по-ниски особено предвид това което получаваш. Иначе УТВ-тата са доста сериозни машини и се справят с всичко с което и едно атв. Има писти близко до София, където дават под наем, ходи и покарай за да видиш за какво става дума.
          Последно редактирано от kvv; 28-09-10, 23:09.

          Коментар


          • #6
            От: Избор на UTV/Side by side ?


            http://www.youtube.com/watch?v=r0LUbchJfjY

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X